reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

dla ślicznej Nadii gratulacje ogromne! a to zdolniacha!

dolcia zapraszamy na spacer w celu weryfikacji ;) chodzimy róznie nieraz grupowo sie udaje zgrac wiec poznasz szlaki spacerowe ;) a zacisze piękne osiedle kolorowe i zielone-park itp
 
reklama
anias - ale czaaaaad :) buziak ogromny dla Nadusi za ten wyczyn. Dawaj szczegóły i jakiś filmik wrzuć :)

emri - no ja też nie trzymam się stałej pory, czekam na pierwsze oznaki zmęczenia ale dzisiaj chcuałam wyjść przed 12 na spacer i co? i jajco ;P

Dzisiaj nabyłam dla Boliniego cymbałki :) ale ma radochę z nich :) pałeczki oczywiście najlepiej by było cały czas gryźć, ale jak się przypomni do czego służą to daje radę :) polecam :)
 
hej ho lachony :)

Anias - brawo!!! to co rozumiem ze nastepny spacer to Nadia za raczke bedzie szla :) kiedy sie umawiamy? :)

Katoryba - ciekawe jak dlugo wy wytrzymacie z cymbalkami ;) przypomnialo mi sie jak ostatnio bylam z mama w smyku i ona zobaczyla taki mloteczek, ktory przy uderzeniu piszczy, i do mnie "oooo rafal mial taki sam mloteczek i go uwielbial, musimy koniecznie majci go kupic" i po chwili namyslu..."a nie, wlasnie sobie przypomnialam ze mnie to strasznie wkurzalo jak non stop tym walil, nie kupuj tego" ;)
 
dolcia- blok równolegle do kokosowej(sklep valdii) :)

Wiiielkie brawa dla Nadi -bystra dziewucha-dążyła do celu i go osiągnęła-Super :)
 
ależ naprodukowały, czytam i czytam i końca nie widać ;)

anias
- moje gratulacje!!! zdoniacha z Nadii nie ma co :)
szczęśliwa - poproszę przepis na biszkopty, bo jakoś nie wpadłam, że mogę sama upiec ;)
oleczka - ominęło Cię w zasadzie niewiele, bo byłyśmy tylko we trzy :) ale też się nagadałyśmy i było fajowo :) standard od 11-14 :)
Katoryba - nienawidzę usypiania dwugodzinnego :/ robię tak jak Emri - czekam aż padnie ;) właśnie dziś o 21 dopiero baterie jej się wyczerpały, ale to dlatego że w dzień więcej pospała. I liczę na to bardzo, że dzięki temu noc będzie lepsza :) nadzieja umiera ostatnia ;))

powariowały baby i się wszystkie w grudniu rodziły ;) imprezkę zróbcie :]

u nas poszedł dziś biszkopcik ;) jaki był pyszny - szaleństwo :)

buziole dla Hanusi :* :*
 
Może to normalne ale mnie zastanawia czy dziecko juz 5-miesięczne ma czy powinno spac prawie cały czas.
Chodzi mi o to że jak zbudzi się ok 7:00 to czuwa tak do ok 10 pada i śpi z godzinę. Potem idę na psacer i śpi godz. lub w domu bawię z 1,30 min. I śpi z ok 2 godz. potem czuwanie z dwie godziny i pada tak ok 16 i śpi do 19-20-karmienie i śpi znowu do 24 i w nocy pobudka 3-4 rano i znowu ok7.
Może namotałam :) ale zastanawia mnie to czy wszystko ok?
 
witajcie, widzę ze zacisze się rozrasta coraz prężniej :)
anias - super, gratulaski :)

laseczki, coś mi się z pokarmem dzieje albo to jakiś skok u córci bo jakby jakieś braki były i jej nie starcza, kurcze jak to rozbujać macie pomysły wieczorne karmienie to taka walka już trzeci wieczór a w ciągu dnia ogólnie i w nocy jest ok, jak pobódzić tą laktację macie sprawdzone pomysły albo jakieś dobre rady
 
ale jaja wyszly:baffled:
dostalam namiar na polozna ze ponoc fajna babka itd.....dzwonie do niej pierdu pierdu no po glosie taka sympatyczna sie wydala...a sie pozniej okazalo ze ona "płatna" i tera mam lipe troche bo mam ja z takich zrodel ze nie za bardzo mam jak odmowic....
baffled5wh.gif

jestem z nia umoiona na czwartek....ciekawe ile se zaspiewa
mad.gif




pluszaczek- a ulica i nr bloku??:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry