reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Moja córcia - Anulka ma juz prawie 5 miesięcy i codziennie razem ze mną podczytuje BB i ciągle mówi- mamo pochwal się mną ;)
Anulcia juz prawie sama siada, śpi całą noc już od 2 miesięcy i teraz uczymy się jeść papki- kaszki są pyszne, marchewka też tylko ziemniaczki są bee. Za to rosnie mi śpieraczaka operowa albo w mniej optymistycznej wersji syrenka alarmowa bo głosik ma mocny i baaardzo donośny :) a teraz jeszcze zaczęła piszczeć i jak się nakręci to z 20 minut gada po swojemu. Mała córeczka tatusia...
 
reklama
hej dziewczeta, ja egoistycznie ale mimo ze przeczytalam to niewiele pamietam...

martini - no ja wlasnie jak czasem mamie daje na pol godz mala zeby zrobic cos w domu to mam potworne wyrzuty. ale mowisz ze to przejdzie ;)

katoryba - no zwolnienie do konca tyg mam

nnita - superowe postepy malutkiej, a tylko o miesiac starsza od mojej, jakos sobie nie wyobrazam takich wyczynow u majki ;) ona chyba nie da sie namowic do pelzania i raczkowania bo po 5s na brzuchu jest obrot na plecki

u nas dalej dupowato. ja ciagle nie mam sily podniesc sie z lozka. majcia ciut lepiej i od wczorajszego wieczora obrot o 360 stopni, butelka jest beee tylko cyc. a tu nie ma takich zapasow zeby ja co 3 godz karmic :/
 
oj mazrenko ale was rozlorzylo:( wracaj do zdrowia kochana! a mloda cwana woli cycusia mamusi;) skads to znam;)

martini ja wlasnie mam cos takeigo jak piszesz:) choc juz mniej niz przez pierwsze miesiace kiedy to nie moglam przestac myslec o malym:) wiem, ze z dzieckiem mozna jechac tylko, ze my tam na osrodku bedziemy w domku poza sala i nie wiem jak daleko to bedzie. a poza tym wlasnie kuszacy jest ten czas tylko we dwoje bo praktycznie w ogole nigdzie nie wychodzimy. albo ja albo maz na zmiane:(

nnita ja wlasnie wiem, ze to moja psycha:) bo mam zaufanie do mamy i wiem, ze sobie poradzi tylko, ze ja poprostu bede tesknic! ale wiadomo kiedys musi byc ten pierwszy raz;)
 
Dobry dzień:)

Zawalka ja też mam nianię mogę podrzuć w razie czego jakbyście z Salis nie miały po drodze:)

Marzenka zdrowia! dobrze, że Majci lepiej

Salcia dobrze pamiętam, że jeszcze w ciąży z nami pisałaś?

Martini ma rację, pierwsze zostawienie jest trudne ale póżniej już jakoś leci, szczególnie że zostawiasz pod dobrą opieką. Pamietam jak musiałam do krakowa jechać i zostawałam B. z W. Pierwszy wyjazd była masakra siedziałam w pociągu i chciało mi się wyć. Za drugim i z każdym kolejnym było łatwiej. co nie oznacza, że z przyjemnością ją zostawiam:)

Vii jak u Was?

Resztę ściskam:)
 
Witajcie:)

Muszę się Wam pochwalić, że dzisiaj po raz pierwszy zamotałam Jaśka w mt na plecach i rewelacja:). Mogłam swobodnie umyć naczynia i teraz piszę sobie z nim na plecach - zasnął:) Polecam wszystkim!

Beti - impreza u nas w domu:).

Salcia -gratuluję córeczki:)Zazdroszczę Ci przespanych nocy.

Sallis - ja w piątek mam zamiar pitrasić na te urodziny P. - to może faktycznie na szafingu się spotkamy. A o której tam się wybierasz?

Madzioszka - dziękuję, będę pamiętać, że Ty też masz nianię:)
 
witajcie, mój komputerek został zreanimowany przez meżusia, wiec w końcu mogę sie zameldować :)
u nas sporo sie działo ostatnio, jesteśmy po chrzcianach, wszystko fajnie wyszło, a małej ksiadz polewał główkę podgrzana wodą :) jutro napisze wiecej :)
 
Juhu,
zawalka - hmmm skoro impreza u Was to po co Wam niania? Boisz się, że nie usłyszysz Jacha?

anias - 10 lat? nie mogę wyobrazić sobie Bola za 10 (no dobra już 9) lat. Spóźnione całusy dla niego :)

szczesliwa, Beti - podziwiam za odwagę w noszeniu kolczyków :) ja ubieram tylko jak wychodzę :)

Beti - ja Bola jeszcze na noc nie zostawiałam samego - najdłużej od rana do wieczora. Dawidek będzie miał wtedy rok i 2 mies. czyli prawie tak jak Bolo teraz... myślę, że jakby była taka sytuacja jak u Ciebie to bym go zostawiła u dziadków jednak. Wszystko siedzi w głowie - ciężka decyzja ale kiedyś to nastąpi tak czy inaczej a jak sama piszesz - potrzeba chwil tylko dla 2ga :)

Nawiasem mówiąc też mi się marzy taki wyjazd od jakiegoś czasu...

salcia - z tego co pamiętam to mieszkasz gdzieś w moich rejonach - pewnie się mijałyśmy nie raz na spacerkach :)

Marzena - oj biedna Ty :( zdrowiej szybko!

Ja pierdziu Bolo to żarłok - terrorysta! Przed chwilą dostawał deserek, po 3 łyżeczkach chciałam mu włożyć do rączki łyżeczkę żeby pokazać jak się je a ten jak się rozdarł! zapowietrzył się, cały czerwony i krokodyle łzy leciały :/ MASAKRA!
 
Ostatnia edycja:
Katoryba - tak, tego się boję:). Jachu taż zaczął robić sceny przy jedzeniu i zaczął żebrać jak ktoś coś je. A jak Twój mt, gotowy? O której się wybierasz na szafing?

Pluszaczek - no, to już po chrzcinach u Was - teraz jakiś czas spokój:)A jak niunia w trakcie się zachowywała?
 
katortyba-mi też ciężko w to uwierzyć:szok: Bartuś dziekuje za życzenia i buziaki

kurka ale w d... dostałam:/ 2 godziny na ćwiczeniach-spać spać spać:)

spokojnej nocy
 
reklama
vii - durna babo Ty! nie raz już powtarzane było, że każde dziecko idzie swoim tempem. Hania np. pije z niekapka i z kubka 360* czego Bolo nie potrafi. Ile Hania ma zębów a ile Bolo? A w wodzie jak się zachowuje, raczkuje. Puknij się babolu w czółko! :*

zawalka - no to niezłą imprę szykujecie ;P praca nad MT zawieszona do czwartku :/
 
Do góry