reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Katoryba ja pobieralam i ja sie denerwowalam a Natala nawet nie zareagowala. Co do zlobka zanosilam podanie a teraz od lutego przez internet mozna ale niewiem czy wszedzie
 
reklama
KATORYBA musisz rozeznać gdzie robią badania dla takich maluchów, bo nie każde laboratorium ma wprawę ;-) w Synevo koło Lisowskiego nie dawało rady, dwie godziny jednemu malcowi pobierali :-( mama mówiła, że w innym labo nie mają takich problemów ;-)
codzienni chodzisz koło HopSiup? pewnie mieszkasz w okolicach moich teściów ;-)
Arka znam starego, do nowego jeszcze nie dotarłam ;-) muszę Anta zaciągnąć :tak:

rekrutacja netowa jest do wszystkich żłobków :tak:

no to są dwie na tajną grupę na fejsie, ktoś jeszcze chętny?
 
Witam w niedzielny poranek :)
Jestem z Żar i mam pytanie. Czy w Zielonej jest lekarz ginekolog godny polecania w celu zrobienia standardowych badań prenatalnych w 20tg ciąży ? Pytam ponieważ moja lekarka ich nie wykonuje i chciałabym je zrobić na własną rękę :) Pozdrawiam:tak:
 
reklama
witam :)
Katoryba gdybyś nic nie znalazła w Zielonej Górze to w Nowej Soli przyszpitalne laboratorium pobiera krew dzieciom chyba od 11 do 12stej, przychodzi pielęgniarka z oddziału dziecięcego, która ma wprawę (co do godziny to lepiej się upewnić telefonicznie), u nas w NS też babka w synevo sobie radzi podobno nawet z noworodkami (synevo na wojska polskiego).
Co do Krasnala to daj znać, może uda się spotkać :)
Aśku ja nie mam fejsa :D podobno nie istnieję jak nie mam :D ale będziecie oprócz tamtej grupy też tu zaglądać? ;p super , że synuś lubi jeść, u nas i starsza i młodsza podobne niejadki, o każdą łyżeczkę trzeba walczyć, ale młodsza ma już 8kg więc jest ok, starsza chudzielec niecałe 16kg :D
Beti jesteś??
Karolq8 współczuję pobytu w szpitalu.
Miłego dnia dziewczynki!!
 
Do góry