reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Mała jeszcze wstał przed 23 zjadła i uwaga usnela sama w swoim lozeczku;);) a okrylam kocykiem i podlozylam pod placu żeby rękami tak nie machala bo normalnie masakra jaks oczy już spia a te dalej pelne energi i po wszystko wtedy się ociera nosek oczy buzka i zm wypada i za uszy i głowę wasze dzieci też tak mają? Dobranoc i przespanej nocki:)
 
reklama
No myśmy wstąpi na karmienie:) mała zjadła i leży i usnac jak co noc nie chce a na dodatek czkawki dostała :/ a ja się sciagam żeby na rano mieć i później ok 3h dni jeszcze:)
 
dziewczyny, podczytuje was, ale jakos nie mam weny i czasu by pisac :( przyznaje sie bez bicia.
Mala jest super, ale gdy spi to ucze sie, czytam i czasami cwicze z chodakowska. Codziennie tez chodzimy na 2 godzinne spacery ( od wyjscia ze szpitala nie opuscilysmy dnia) a popoludniu kolo 17stej "starszaczka" wraca z przedszkola i jestem dla niej tez.

Czas szybko i intensywnie ucieka. A ja mam jeszcze tylko 3 miesiace macierzynskiego. ech.
 
Zozzolka ja mam bambino ochronny ale już mi się kończy i kupię nivea baby a te krostki co ma to polozna pytała w czym kapie i czym smaruje po kąpieli to mówię że olliatum to powiedziała żeby Ci dzień buzke myć tym i powiem ze mniej ma tych krostek;)
 
No a moj Oski ma mega sucha twarz, uszy, za uszami i szyje. Co robie zle? Czym smarowac?

My mamy krem do buzi Mustela Hydra Bebe. Miał buzię jak tarka, Mustela pomogła.

A na spacery ma Mustela Cold Cream. Wcześniej miał Nivea krem na każdą pogodę, ale to takie tłuste fuj fuj. No i chyba ta Nivea mu buzie wysuszyła.
 
reklama
Do góry