reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dziewczyny, przepraszam, znikłam trochę, ale chora jestem, rozłożona dokumentnie i obolała. Mąż wziął opiekę nade mną i dzieci przejął :blink:. Mam nadzieję, że antybiotyk postawi mnie szybko na nogi, bo póki co musiałam zrezygnować z karmienia piersią.
Tak więc leżę, nigdzie nie uciekam,.wrócę za kilka chwil ;-) ;).
 
reklama
Dzag szybkiego powrotu do zdrowia;)
E nie dało Ci antybiotyki przy którym można karmić? Ja dostałam taki który nie przenika do pokarmu:) wiec karmię dalej;)
 
Hej, u nas dzis marudny dzien Iga praktycznie cały czas wisi na cycku nie moge nic zrobic :/ jutro jedziemy na bioderka, większość z was pewnie juz dawno o tym zapomniała
;) bo starsze maleństwa..
Dzag zdrowia
Domi jak wejść na ten zamknięty? Bo nie moge sie połapać z tel da radę?
Dziewczyny które karmią piersia powiedzcie mi jecie wszystko czy czegoś sie wystrzegacie?
 
Ja tak jak quchasia nie jem tylko wzdymajacyh i cytrusów a tak to staram się jeść wszystko i obserwuję mala;) a na zamknięty musisz dostać dostęp ale to Domi pytaj od kogo i jak :-p
 
Mi sie wydaje ze jakos mało urozmaicone jedzenie jem i jakos ciagle to samo bo sie zastanawiam czy cos mozna czy nie :/
My dzis po biodrkach oczywiście nic sie od lekarza dowiedzieć nie mozna było tylko powiedział ze dobrze i za 6 tyg. na kontrole u was tez sie chodzi po 2 razy?
 
reklama
Do góry