reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Az ciekawa jwstem jak was czytam ile Alutka przytyla;)) jak przejdzie katarek to sie dowiem 26go na szczepieniu;)
 
Katty witaj z powrotem! :)
Gratuluje zostania mama to na poczatek. Super ze szybki porod mialas ;) a nie to co ja, meka ze skurczami ponad 30godzin a na koniec i tak cc... U Ciebie to jak po masle :) Waga widze pieknie idzie w gore, moj Oski dzis wazyl 5960 a urodzony dwa tyg wczesniej niz Olus, wiec pokarm masz bardzo tresciwy :) odzywaj sie jak najczesciej!!! ;) buziaki
 
Katty witaj z powrotem;) gratulacje;)
To dobrze ze poród przebiegł szybko i chłopak zdrowy się urodzil;) no i szybko przybiera na wadze:) moja Agatka ma 2.5mc miesiąca i przytyla ponad 2kg od wagi urodzebiowej ale na początku dużo spadła a mierzy gdzieś ok 58-59cm;)
Odzywaj się czesciej:) pozdrawiamy:)
 
aeyne - na 99% to trądzik niemowlęcy, nic z nim nie trzeba robić, sam zniknie
katty - witamy ponownie :-D czy wpisać Twojego Olka na listę rozpakowanych mam? hmmm?

Piszecie o wadze, heh i mam wrażenie, ze Blanka to jakiś kolos :-) :) Dziś jak ją ważyłam to już 6,300 waga pokazuje:cool2: a jest tylko na cycu - grubasek jak siostra, Nina też taki mały ludzik Michelin była :laugh2:
 
kreatorka, oczywiście, że wpisać :)

Aleksander
data: 24 grudnia
waga: 3300 g
długość: 57 cm
poród: SN

To widzę, ze Blanka i Olo ida łeb w łeb :p

Wczoraj byłam z małym u lekarza. Od poniedziałku miał katarek, ale wczoraj jano dostał gorączki i biegunki, wiec biegiem do lekarza. Dostałam kropelki z prebiotykiem, smecte, nasivin do noska i witaminke C. Mam nadzieje, że w miare szaybko mu przejdzie, bo dzisiejsza noc była ciężka.... Serce mi pęka, jak patrzę, jak się męczy
 
reklama
Do góry