reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Sorki a co to tp? najstarsze prosza o anonimowość ;) Najstarszy 1992rok póżniej 1994, kolejny synus Franek1998. Mikołaj 2010 i Jeremi 2011 :) i czekamy albo na Antka albo na Anię
 
meango - hahah dwupak hehehe się usmiałam :)
amethyst - gratuluję tak licznej rodzinki, zazdroszczę Ci, zawsze chcialam miec liczną rodzinę.
 
mam pomysł na jedną ze scian w salonie ktory juz pomalowany :) ale jakoś tak pusto, wiec chcę na bocznej scianie namalować drzewo, a na gałęziach póxniej powiesić zdjęcia usg, i nasze, a póżniej jak urodzi się maluszek, np. jego stópek, no i całego brzdąca :) mam wene i sie chyba dziś za to wezmę, mimo ze po wczorajszym malowaniu mam dośc ale mam tyle pomysłów :)
 
aaa juz za łapałam tp to termin porodu ... na razie jest 23listopad:)
Dwupak ...super:)
Nigdy nie myslałam ile chciałabym miec dzieci ..tak wyszło.... i nie żałuje:)
meago myśl pozytywnie ... musi sie udać :)
 
A;le jestem dzisiaj zmęczona... Antonio nie spał już od 6.15, spacer, zakupy, sprzątanie, potem byliśmy na działce, posiałam trochę warzywek, zasadziłam kapustkę, wróciliśmy, wykąpałam młodego i padam za zmęczenia. A jeszcze muszę posprzątać po kolacji i idę spać. A jeszcze dzisiaj jakoś boli mnie kręgosłup, chyba się starzeję...:-D
Miłej niedzieli Wam życzę i pomyślności zdającym egzaminy na uczelni.
 
omg mialam ochotę coś przegrysc i ugotowałąm sobie jajko na miękko zjadłam jedno i się opamiętałam że w ciązy nie wolno :(
 
reklama
nikki- bardzo mi przykro :( nie martw się. moja koleżanka w grudniu miała taką samą sytuację, a za 2 miesiące będzie rodzić zdrową kruszynkę. głowa do góry, bo drugi dzidziuś Cię potrzebuje.
Jejku, znów zapomniałam, co miałam komu napisać. dziś mdłości mniejsze, ale za to plecy dały się we znaki, bo cały dzień a uczelni siedziałam. jeszcze jutro i tydzień spokoju:-D miłego weekendu dla wszystkich
 
Do góry