reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Witam witam to i ja dolaczam:-)

Dzisiejszy tescik bladusienki ale jest:-D Termin wypada mi na 3 listopada:):tak:

Fajnie synka urodziłam na wiosne w swoje urodziny to drugie wypadnie na urodziny meza:tak:

limonka witam witam :-)
 
dziewczyny trzymam kciuki za Was! i życzę dużo zdrowia.
moje pierwsza córeczka urodziła się 4.11.
teraz będę mieć synka w maju tego roku.

powodzenia!
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Ja w dniu dzisiejszym odebrałam pozytywny wynik beta HCG :) Termin porodu wypada na 2 listopada. Mam nadzieję, że przetrwamy jakoś wspólnie ten okres :) Dla mnie najtrudniejszy i najbardziej ryzykowny będzie początek ciąży, ponieważ mam chorą tarczycę, ale wierzę, że będzie dobrze.
 
reklama
No nie mogę już terminy na listopad... Ale to leci. OCZYWIŚCIE GRATULACJE! życzę spokojnych jeszcze 8-miu miesięcy :)) pozdrawia majowka 2013
 
Do góry