reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Aaga ja po dzisiejszym ktg zostalam skierowana do szpitala. Malej cos tentno spadlo a wg mnie to sie odwrocila i czujnik jej nie zlapal. Ciezko byc z dala od domu szczegolnie, ze niam akcji porodowej. Wiec nie spiesz sie tu :-) z tego co sie zorientowalam oni sie tu z niczym nie spiesza. 7 dni po terminie sszpital, 10 dni wywolanie :-( ja mam nadzieje, ze mnie puszcza do domu jeszcze przed porodem :-( sirki za pisownie, ale z telefonu pisze.
 
Nati jest szansa, że się spotkamy :) Trzymam kciuki, może i tak akcja szybko CI się zacznie i wyjdziesz już z maluszkiem :) A nie martw się, jeśli będzie ok, to na pewno nie będą Cię na darmo trzymali :)

Natalia, akcja pewnie się rozwija tylko powoli, trzymam kciuki, na pewno już bliżej niż dalej.

Kazali mi zgłosić się na izbę na czczo. Jestem nałogowcem picia wody, tak mnie już suszy, że szok, a to dopiero 6 rano... Trzymajcie kciuki, aby dziś było cc. Odezwę się jak zdołam. Buziaki
 
No to agaa dziś urodzi skoro kazali zgłosić się na czczo bo tak jest właśnie przed cesarką :) heheh mówłam, że zostanę na końcu ech wczoraj nawet seksik był podwójny i widać nie czas na naszego szkraba, ale przynajmniej mąż mi powiedział, że do stycznia mam spokój hehehehe to już duży plus...trzymam kciuki dziewczyny:-):-):-)
 
nati aaga trzymam kciuki bardzo mocno żebyście dzisiaj już sie rozpakowały.
aaga na czco oznacza cesrakę w dniu dzisiajeszym:)

pozostałe dwupaki głowa do góry!
 
Rozczaruje Was :) dziś mnie położyli na oddział ale cesarka jutro. Nie mieli miejsca a i czy jutro będzie na 100% to okaże sie jutro bo jak jakiś nagły przypadek się trafi to nie dadzą gwarancji. Dam znać jak coś sie wyjaśni. Trzymam kciuki za Was Kochane. e
 
Hej Dziewczyny u nas zastoj, Maly jest w polozeniu potylicznym tylnim wiec pewnie dlatego niemoze wyjsc choc napewno juz chce. Podejrzewam ze nie dam rady urodzic bez podania kroplowki na wywolanie.. Zobaczymy co w poniedzialek po badaniach polozna ustali.
Agaa no to jutro bedziesz miala juz Malenstwo przy sobie. super :)
Mam kiepski humor, natlok mysli i wogole tak jakos...
 
reklama
nasz termin minął w poniedzialek... w piatek dowiem się co dalej, mam miec spakowaną torbę i być może zostaniemy w szpitalu... córeczka uparta- po tatusiu i nieśmiała po mamusi!!
 
Do góry