reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hej ho,
u nas też dziś śliczna pogoda.

Mamstud, pytasz co tak wpadam i wypadam, a no otóż wpadło nam trochę extra kaski, i M porwał się na wykończenie naszego pokoju na poddaszu.od 2 tygodni to robi, między dwiema pozostałymi pracami, i dlatego tak wpadam i wypadam, bo jak tylko się nie zajmuję dzieciakami to albo mu pomagam, albo go poganiam...

Zdrowiej Paulinko.

Aga czekam na fotki z domu.

Moniq, czekam na fotki w oularach. I wogóle to ty tu nam nie mydl oczu "malą wadą, z ciązy", tylko się przyznaj żeś chciała jak prawdziwa "dochtórka" wyglądać!!!!:-p:-p:-p:-p :-D:-D:-D
 
reklama
Dzień doberek.
Słoneczko świeci,ptaszki śpiewają aż chce się żyć:tak::tak::tak:
Wczoraj zapowiadałam spędzenie z wami wieczora ale postanowiliśmy spakowac paczki dla dzieciaków(sztuk 30) i tak nam zeszło do 11:sorry2:.Ręce mi odpadają ale jak pomyślę o ich usmiechach to aż się na serduchu cieplej robi.
Moniq super ,ze miałaś takie cudowne urodziny.A Confi okazała się super przyjaciołką.jak dziewczyny wyżej pisały może czas pomyśleć o synku dla M;-)???
Jolu ty to masz z dziewczynkami,cały czas coś:no:.Wszystkie wątpliwości najlepiej skonsultować z lekarzami i będziesz wiedziała co i jak.Trzymam kciuki za pozytywne wyniki konsultacji.co do ciemiączka to Fifi ma zrosniete juz od miesiąca i lekarka twierdzi,że jest ok.
Nowe ciuszki dla dziewczynek???Wrzucaj fotki w odpowiedni dział:-)
mamamatysia - kuchnia przestronna i ładna, a ta kawka - ślinka pociekła. Super, że towarzystwo skrzykujesz:-), kibicuje śląskiemu zlotowi majówek:-).
Dziękuje za pochwalenie kuchni:-).A zlot jest nie tylko mam ze Śląska ale wszystkich chętnych majóweczek:-)
Mamstud zdrowiej kochana.
 
moniqsan- a duża masz wadę? a tak pozaty to super wygladasz w nowych okularkach :-) a już doczytałam. to malutką ;-)

agakm- u nas tez piekna pogoda, czekamy na foteczki i miłego spacerku ;-)

mamstud- ból głowy cały czas mam, dzieki kochana że pytasz ale dla mnie już chyba nie ma nadzieji :-D:-D:-D. A pozatym siedzę w pracy i mam dość bo za oknem tak ładnie.......... :dry:
 
Marzenko, m&m's zdjęcie wstawiłam na NK :tak:

Aniu, dzięki ... chociaż średnio się w nich czuję. Swędzi mnie nos, palcują się i w ogóle ... niewygodne to :sorry2:

U nas też ładna pogoda, ale zbieramy się jak sójki. Trzeba ruszyć tyłki i pojechać nad morze :tak:
 
moniqsan- przyzwyczaisz się...... kochana ty jesteś w warszawie czy w gdańsku?? bo tak się zastanawiam czy ty codziennie jeżdziśz do Gdańska :confused::dry:
 
mamamatysia kurde, ile prezentów! Z jakiej to okazji? Bo jeśli na święta wielkanocne to u nas nie ma takiej tradycji, w ogóle nie dajemy sobie prezentów z tej okazji. A kuchni zapomniałam pochwalić! Najbardziej podobają mi się fioletowe akcenty :-)
Zdrowieję na tyle, że mogę na BB zajrzeć, nie ma M to sobie przy jego laptopie siedzę :-)

m&m's nie zazdroszczę remontu ale fajnie, że będziecie mieli dodatkowy pokój, no i wpadaj częściej! A tak z drugiej strony, to ja też ostatnio gościem tu jestem... :-(

ankzoc kurde, niech już Cię to ładna główka nie boli no... Może to tylko wiosenne przesilenie, mam taką nadzieję. Niedługo kończysz pracę to Maję na spacerek zabierzesz.

moniqsan ja też mam wadę wzroku, okulary mam od kilkunastu lat i do tej pory nie mogę się do nich przyzwyczaić. Do tego przy mojej wadzie nie można nosić szkieł kontaktowych :-( Zastanawiam się nad usuwaniem wady wzroku laserowo, mimo że to sporo kosztuje...

Wypogodziło się, niania wzięła dzieciaki na spacer, a ja siedzę sama w domciu o dobrze mi z tym :-) Od wczoraj nic nie jadłam, nic nie mogę przełknąć, pozytywna strona: może schudnę? :-)
 
mamamatysia kurde, ile prezentów! Z jakiej to okazji? Bo jeśli na święta wielkanocne to u nas nie ma takiej tradycji, w ogóle nie dajemy sobie prezentów z tej okazji. A kuchni zapomniałam pochwalić! Najbardziej podobają mi się fioletowe akcenty :-)
Zdrowieję na tyle, że mogę na BB zajrzeć, nie ma M to sobie przy jego laptopie siedzę :-)
Paulinko paczki robimy dla Caritasu zawozimy a zaprzyjaźnione panie dzielą najbardziej potrzebujących.Nasze dzieci dostają upominki(drobne zabawki,słodycze) od zajaczka.I dziekuje za kuchnie:-D.Ja tez lubię fiolet miała być co prawda czerwono-biała ale ostatecznie wyszło co wyszło:sorry2:.Jak będzie wyszykowana na cacy to wam wrzucę fotki bo już mam wizje:-D teraz tylko muszę znaleźć wymarzone akcesoria at o nie będzie łatwe:baffled:

Moniq bardzo ładnie ci w okularach;-)
 
moniqsan- przyzwyczaisz się...... kochana ty jesteś w warszawie czy w gdańsku?? bo tak się zastanawiam czy ty codziennie jeżdziśz do Gdańska :confused::dry:

Ale .... że z Wawy do Gdańska jeżdżę myślisz? :-D
Jestem w Gdańsku Kochana :tak: Mieszkamy w mieszkaniu służbowym M :tak: Rozpoczęliśmy trójmiejski sezon i będziemy przyjeżdżać co jakiś czas. Jak co roku :tak:

Dzięki Mmatysia :tak:
Ciekawa jestem Twojej kuchni po ostatecznym wykończeniu. Też mam białe meble w obecnej :tak:
 
reklama
wrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a ja ciągle w domku siedzę:crazy:.

Dopiero co odebralam pampersy dla malej (zamawiam u kolegi.. miał byc przed 12:00 a zjawil sie przed chwilą), Jaga usnęła, a pralka konczy prac...wiec przeczekam jeszcze 30 minut - aby rozwiesic pranie i wynieść suszarkę na ogród. Po tym obudzę Małą i zmykam.

Ale już jestem zła... Na budowę raczej już nie pojde (wiec wstawie Wam tylko fotki z parteru) - droga do mojego domku pozbawiona jest chodnika, no i jest mega wąska, wiec jest ryzyko czołówki z jakimś autkiem... a do 15:00 juz niedaleko (ludziska beda wracac z pracy do domku, i zwiekszy sie ruch)


rozwaliły mi sie fotki (kolejnosciowo), więc:
na 7 - droga prowadząca do mojego domku
1 - antresola (patrząc na antresolę widzimy "jajowatą" ścianę łazienki na poddaszu, kawałek klatki schodowej, i z lewej i prawej strony otwory drzwiowe do pokoi), pod antresolą widać kawałek ściany od strony wejściowej do domku - czyli z tej strony będę Was witała :tak::-)
2 - siatkowanie ścian (Moj M :-))
3 - widok od tylnej czesci domu (ogrod)
4 - nadzór budowlany ;-)
5 - widok od "blatu kuchennego" na salon
6 - widok ze srodka kuchni na salon. Za tymi paczkami styropianu widać dwa otwory w ścianie, są to: 1) - wejście do pokoiku (a z tego pokoju jest tez wejscie do prywatnej łazienki z wanna i prysznicem - idealne dla gości ;-)), 2) - wc
8 - wejście do kuchni od strony ogrodu (z boku będzie stał murowany grill)
9 - na 1 planie Jaga, dalej ...widok na siną dal (ciekawe kiedy reszta zacznie się budować:baffled:)
10 - "Luzaki"
 

Załączniki

  • DSC04060..jpg
    DSC04060..jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC04054..jpg
    DSC04054..jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC04056..jpg
    DSC04056..jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC04055..jpg
    DSC04055..jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC04059..jpg
    DSC04059..jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC04058..jpg
    DSC04058..jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC04049..jpg
    DSC04049..jpg
    50,9 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC04057..jpg
    DSC04057..jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC04050..jpg
    DSC04050..jpg
    36 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC04074..jpg
    DSC04074..jpg
    43,4 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Do góry