reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

witam:-)

debiutantka Zosia ma rower BMX, 14 cali, bez problemu rusza nim z miejsca i jeździ sobie swobodnie na 4 kółkach, jak wyrośnie dziadkowie kupią nowy;-)

soppana ale Ty się olatasz za tymi papierami:confused:

magdajucha obchodziłaś w sobotę imieniny? Najlepszego!:-)

Buziaki dla naszych Milusińskich:-):-)
 
reklama
trza go reanimować

co tam u was słychać

ja do końca czerwca przeniesiona do Galerii bliżej domu i wiecej godzin o sporo więcej i teraz czekam czy sie uda na stała przenieść
pogoda dopisuje wiec po przedszkolu place zabaw lub ryswanie choć kredą pod blokiem bo mamy cień lekki wiec nie siedzimy w słońcu
dzieci zdrowe dopukać
 
Ja tu nie zaglądałam, bo myślałam że się wszyscy raczej do podziemi przenieśli:confused: a tam tez cisza:confused:
niestety moje dziecko nie dostało państwowego przedszkola, ale płakać nad tym nie mam zamiaru, zapiszę go do MDK-u na jakieś zajęcia albo zobaczę jeszcze jakieś wolne miejsca, bo wiem, że jest czasem tak, że rodzice zapisują do niepublicznych w razie jakby nie dostało państwowego a jak dostanie państwowe to miejsce się zwalnia:tak:
Na razie patrzę po necie i dumam co by tu zrobić... mam licencjata z kierunku humanistycznego:-p nie bardzo widzę sens robienia magistra z hum, bo w znalezieniu pracy chyba raczej mi nie pomoże:confused: myślę raczej o jakimś kursie zawodowym albo podyplomówce. Wiem, że na pewno muszę zrobić prawo jazdy:tak: Chodzi mi o to, żeby potem na rozmowie o pracę jak ktoś zapyta co robiłam ostatnie 2 lata, to żeby nie było że tylko wychowywałam dzieci, ale zrobiłam to i to:tak::tak: kurczę mam nadzieję, że na zapale się nie skończy:cool:
 
Ja tu nie zaglądałam, bo myślałam że się wszyscy raczej do podziemi przenieśli:confused: a tam tez cisza:confused:
niestety moje dziecko nie dostało państwowego przedszkola, ale płakać nad tym nie mam zamiaru, zapiszę go do MDK-u na jakieś zajęcia albo zobaczę jeszcze jakieś wolne miejsca, bo wiem, że jest czasem tak, że rodzice zapisują do niepublicznych w razie jakby nie dostało państwowego a jak dostanie państwowe to miejsce się zwalnia:tak:
Na razie patrzę po necie i dumam co by tu zrobić... mam licencjata z kierunku humanistycznego:-p nie bardzo widzę sens robienia magistra z hum, bo w znalezieniu pracy chyba raczej mi nie pomoże:confused: myślę raczej o jakimś kursie zawodowym albo podyplomówce. Wiem, że na pewno muszę zrobić prawo jazdy:tak: Chodzi mi o to, żeby potem na rozmowie o pracę jak ktoś zapyta co robiłam ostatnie 2 lata, to żeby nie było że tylko wychowywałam dzieci, ale zrobiłam to i to:tak::tak: kurczę mam nadzieję, że na zapale się nie skończy:cool:

Witaj
widze ż ei ty planujesz ten rok jakos dobrze wykożystac ja tez planuje prawo jazdy ale na razie kasy brak
jest tez mały plan bardziej na arzie wizja planu swojej małęj działaności gospodarczej typu bufecik pracowniczy szkolny czy tego typu ale doczytuje o dofinansownie z Uni najszybsze szanse to z urzędu pracy a ja mam na arzie prace
umow emma do sierpnia a potem nei wiem czy na bank chce tam pracwać bo godziny skracaja pensja do bani
teraz jestem przeniesiona do końca czerwca ale kurde moja kierowniczka neichce mi dac przeniesienia jak na razie i wkurza mnie to bo nie mogę zarobić bo na tej jest dużo większa pensja i jak tu sie nei wkurzyc

co do przedszkola to masz racje często sie we wrzesniu okazuje że jest wolne miejsce oby sie udało
 
Witajcie :-)

Pojawiam się i znikam, ale brakuje mi czasu na wszystko. Rąk też mi brakuje, jak inne mamuśki sobie radzą to ja nie wiem.

Macie jakiś plan według którego rozpoczynacie tydzień i każdy dzień ?
Potrzebuje taki plan ale nie potrafię się za to wziąć. Moje życie to ciągłe zmiany i ciężko coś zaplanować bo często wypada coś dodatkowego niespodziewanego.
 
reklama
Do góry