reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Witajcie

Biedny Piotruś ... Poprawiło się coś?
Sandi ja też dołączam sie do gratulacji z okazji zdania prawka i to jak sądzę w GB :). Podziwiam!

Magdajucha czyżbyś miała jakieś plany, że pytasz ;)??

Mateusz "dostał się " do przedszkola :). Siostra się ze mnie śmieje, że przeżywam to jakby się na studia dostał :). Na początku maja ma być zebranie dla rodziców nowoprzyjętych dzieci.

Siedzę dzis w domu SAMA !! (dziwnie jakoś tak, M odstawiony do Babci żeby nie przeszkadzał) bo mają mi wymieniać okna ale już dochodzi 14 a jeszcze sie za to nei wzięli :/. Żałuję, że wzięłam urlop. W domu mam ciemno jak w norze bo za oknem mur i mam jakiś taki beznadziejny nastrój.

Nie wiecie jak tam Malaga?
 
reklama
Hej :-)

Sandi, gratuluję :tak:

Ja ostatnio mam mało czasu, bo Adaś nie umie w ogóle spać w łóżeczku. W dzień najchętniej śpi na rękach albo w chuście, ewentualnie w leżaczku. Najgorsze jest to, że usypia na rękach, a jak go położę to od razu się budzi :baffled:.

Dzisiaj byliśmy się szczepić, Karolek poszedł z nami i nawet był dość grzeczny. Za to ostatnio ma taką fazę, że nie chce się dzielić zabawkami z innymi dziećmi. Wczoraj jak był z babcią w piaskownicy, to podobno się aż rozpłakał z tego powodu :baffled:.
 
hejka..
debiutantka nie, nie mam żadnych planów, bo żeby je mieć trza zajść w ciążę, a żeby zajść w ciążę trzeba mieć chłopa :-D
info potrzebowałam dla koleżanki... ;-)
 
dzień dobry :)))

Blu mi sie wydaje ze to taki bunt lekko związany z małym braciszkiem w domu moze byc oki ale po za domem buntować sie chce tak mis ie wydaje ale mogę się mylić

Debiutantka super kolejny przedszkolak :))

Blu a wams ie coś daje wyszukac innego w sensie czy we wrześniu bedziecie szukac wolnego miejsca w jakimś przedszkolu???? bo wiem ze często ludzie tak trafiają wolne
 
Agatulka, w maju ma być informacja o wolnych miejscach i na pewno się tym zainteresuję, ale raczej jestem już nastawiona na to prywatne. Przedszkole jest bardzo fajne, malutkie i myślę, że dla Karola to nawet będzie korzystne, tylko finansowo mnie trochę to wszystko przerasta, bo jeszcze będę musiała do Adasia jakąś nianię zatrudnić od stycznia...
 
Witam

my po weekendzie urodzinowym Zuzi ufff już po
dziś mam wolne i chyba prócz odmrożenia zamrażalki i ogarnięcia domu nic nie robię

Marta no to fajnei niech chłopaki się poznają wcześniej na pewno pozytywnei to im zaowocuje w dobrych relacjach
 
reklama
Do góry