reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

Dzięki
ja sie ciesze i na przemian wpadam w panikę czy bedzie dobrze :-D
czuje sie jak bym miała rozdwojenie jazni
 
reklama
a co bedzie jak nie dostaniesz pozytywnej odpowiedzi? czyli jesli pracodawca nie udzieli ci takiego urlopu? jaka masz umowe na stele? czy czas okreslony?
 
Zuzia ma rację.Żadna łaska,urlop wychowawczy musisz dostać.Pracodawca nie może Ci nie udzielić urlopu.Tylko pamiętaj żeby dostarczyć podanie 2 tygodnie przed datą rozpoczęcia urlopu !
 
to juz wyczytalam ze nie ma prawa mi odmowic , ja jestem na czas okreslony - 3 lata wiec do oporu wykorzystam urlop wychowawczy :)
niech straci pracownika ktorego niby tak ciezko wyuczyl ;)
dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi

pozdrawiam

ps. podanie juz maz dostarczyl 2 tygodnie i 2 dni przed :)
szefa nie bylo ale zostawil ^pokwitowanie, dla mnie wzial i tyle ksiegowa podbila i mam z glowy :)
 
No moja droga, to teraz jesteś mamą siedzącą w domu!!!!!!:tak: :tak: ;-) Pozdrawiam!
 
Witam wszystkie mamusie, jestem z Krakowa i również całym sercem chcę z czymś ruszyć własnym mam wiele pomysłów ale jeszcze trochę czasu, chciałbym zostać w domu z moim dzieckiem do ok 3 roku życia. A potem ruszam...do dzieła.
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry