reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

reklama
Teraz czekam na odpowiedz maja juz w przyszłym tygodniu mi ją dać .
Jak dobrze pójdzie dostane 25 tyś nisko oprocentowane w skali roku na 3 lata do spłacenia. Z 6 miesiecznym okresem karencyjnym.
Trzymajcie kciuki .
mam nadzieje ze te informacje też wam cos dadzą .
Jak macie jakies pytanie ..pytajcie .
:happy:
 
Mija - odważna z Ciebie dziewczyna:tak:. Na pewno wszystko się uda i będziesz miała swój własny interesik:-). A powiedz mi skąd będziesz brała towar, jeśli to nie tajemnica:confused:. Wiem, że na allegro można kupić całe paki ciuchów, czasem nowych i za sztukę wychodzi to bardzo tanio. Czy może będziesz sprowadzać z zagranicy:confused:.
 
W całej polsce są hurtownie w których zaopatruja się sklepy z uzywana odzieża .
Wystarczy znaleśc taka która najbardziej odpowiada.
Cały czas szukam :happy:
 
Nie dziekuje :happy:
jak sie uda napewno dam sygnał,bo równoczesnie ten sam sklep bedzie w internecie . Wtedy was zaprosze na otwarcie sieciowe :cool2:.
A Warszawianki na otwarcie w realu..no oczywiście nie tylko Warszawianki ,choć te bedą miały najbliżej
 
Mija witaj!!!! Super pomysl i obys dostala pozytywna odpowiedz:-) Oczywiscie jak tylko ruszysz to daj znac gdzie i o ktorej a pojawimy sie tam na pewno.Pozdrawiam serdecznie i trzymam dalej kciukasy:-)
 
No dziewczyny dostałam pozyczke :-D
Teraz biore sie do roboty czeka mnie straszna przaca :tak:
ale nawet nie jestem wam w stanie powiedziec jak sie ciesze...a równoczesnie boje.
Bede teraz zagladac żadko ale jak tylko ruszy wszystko dam znać
 
reklama
Do góry