reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy poraz drugi,trzeci...

reklama
upijesz sie, ale chyba ze szczescia:)

a widze, ze nasze maluszki w podobnym wieku, wiec nie bede sama tutaj:) Bo reszta mamus troszke bardziej odchowane maluszki ma:)
 
Witam!

mam pytanko czy wasze starszaki:-)tez maja teraz tysiace pomysłow na godzine:-) bo ja chwilami juz nie wyrabiam
 
ja też już nie wyrabiam - na zakrętach :tak: moje dziecko goni po całym domu, niszczy, wypruwa, rozlewa, zbija i ucieka rechocząc z uciechy. Nie nadążam sprzątać za nim :no:
 
ja juz nie sprzatam bo jak zabieram sie za sprzatanie to on pomaga:szok: a wychodzi wiekszy bałagan niz był wiec zaczynam sprzatac wieczorem:-)
 
reklama
jak tak sobie poczytalam posty misi i Kundy to sie az ucieszylam, ze Lena mala, nie biega, nie rozrzuca, nie chce pomagac w sprzatnniu...>Chociaz z drugiej strony, jak dzieciaczki maja z tego uciekania i pomocy tyle radosci, zto trudno bym zlym, nawet jak zamiast pomocy wiekszy balagan:)Podziwiam Was babeczki, ze nadazaci za tymi malymi szkrabami. Zastanawiam sie, jak to u mnie bedzie. a jak dwojeczka zacznie biegac, to na pewno kazdy bedzie chcial isc w inna strone, a ja to bede musiala sie chyba rozdwoic :tak:
 
Do góry