reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
U mnie dziś zupa grochowa:-)
Weronika spi juz godzine wiec pewnie jeszze z godzine pospi.a Paulina orabia lekcje.a ja jestem poprostu wq......a:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wlazłam na konto zeby jedna rzecz opłacic i sie okazało że nie nie dosc ze nie mam debetu to teraz jestemsporo na minusie!!!!bank mi zaj....ł debet!!!!i co ja mam teraz zrobic?myslałam ze do zwrtou z podatku jeszcze bedze.a normalnie mam wpływy co miesiac,tyleze ostatnio często wchodziłam na debet i moze dlatgeo.ale jestem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
A dzięki, synek mi się udał przez przypadek ;-);-);-)
Ja niestety piec ciast nie umiem, nigdy mi nie wychodzą. Ale Radek umie :-):-):-) wkońcu gastronoma skończył to musi coś umieć gotować. Najlepiej to mu wychodzi spaghetti z jasnym sosem hmmm mniamnuśne po prostu ;-);-);-);-) paluszki lizać :-D:-D:-D
Mój maluch jeszcze śpi a raczej wkońcu. Sąsiada to chyba zabije jak przyjedzie. Mam nadzieję że ten remont skończy chociaż do świąt bo już mam dosyć :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A z facetami to wiadomo... Żyć z nimi źle i bez nich też źle i jak tu to wszystko pogodzić







 
Jak każdy bank coś kręcą tylko żeby im wyszło na dobre. A ty siedź później i się martw o co chodzi....







 
mnie to w moim P do szału doprowdza jego "zaraz":wściekła/y: ale nie mogę nżekać bo jak przychodzi o 17.30 z pracy to zjada obiad i przejmuje opieke nad antkiem albo bawi się z dziećmi no i w weekendy zawsze ma wolne to ja mam luzik od sprzątania bo to wtedy jest dzień mąskich porządków i sprzątają z adamem no i codziennie jak adam ma na 8 do szkoły to wstaje rano robi mi kawkę adamowi śniadanko i do szkoły kanapkę i prowadzi go do szkoły :tak: a komp był taki czas że kłóciliśmy się o to jego siedzenie ale to zanim się antek urodził a teraz zasiada czasami ale wieczorkiem jak dzieciaczki wszystkie śpią dał się na szczęście wyedukować:tak:powiedział mi że odkąd razem urodziliśmy antka i zobaczył ile to bólu cierpienia i wysiłku wszystko mu się zmieniło i naprawdę ja widzę tą zmianę:-D
 
zadzwonie ale nie dziś .muszę ochłonac.przypomnijcie mi jutro ze mam zadzownic do pracy po rozliczenie roczne bo znów zapomniałam a juz za pozno!!!ehhhhhhhhhh.....
ale ten dzien jest...i pogoda do d...y i w ogóle.ale jutro 13 to moze bedzie lepije:-)
 
reklama
Do góry