reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Tak będę siedzieć z dzieckiem i dziadkami w domu. Hmmmm żyć nie umierać. A myślałam że mój facet da radę przyjechać i byśmy sobie zrobili dwa święta na raz jak zawsze. No trudno... Jakoś to będzie, może kiedyś to nadrobimy :-):-):-)








 
ja zamowie cos do domu i juz bedzie kolacyjka albo zrobie krewetki na glebokim oleju z cytrynka do tego salatka, pieczywko czosnkowe i pojedzone heheheh Winko rowniez musi byc :)
 
Ja na Walentynki chcialam zrobic obiadzik ale chyba go nie zrobie ... niech on sie postara a nie na latwizne cale zycie...zla jestem baaaardzo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Chyba zrobie sobie goraca kapiel z babelkami moze to mi humor poprawi:-)
musze sie przyznac ze ostatnio kapie sie z kaczkami mojego synka...taka jakas dziecinna sie zrobilam:-D:-D:-D:-D
 
Hmm winko jak ja dawno go nie piłam, będzie rok już. A na lodówce stoi ponad 10 litrów wina swojskiego :-):-):-)







 
reklama
ja tez mam swojskie;)jagodowe:-)ZAPRASZAM!!!
a jeszcze teraz mnie P dodtakowo wk....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo wczoraj mu ówiłam ze sama ide bo brat jest chory to nie bede dziewczyn brała,a on terz do mnie z tekstem zebym pozamykała dobrze.wiec mu mówie ze sama ide to zdziwiony!!!!!!!!!!!!to juz mi nie wolno nigdzie same isc???????musze odpoczac troche:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry