reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie Mamuśki - trochę mnie tu nie było (wysyp pracy, niestety). Pewnie nie uda mi się nadrobić,co pisałyście przez ten czas. Tymczasem wpadłam tylko przesłać pozdrowienia dla wszystkich :-) :-)

Dziś kupiłam Maksiowi kurteczkę wiosenną w Coccodrillo, plus czapkę i jeszcze koszulę. Chciałam bardziej poszaleć, ale nie było w czym. Kolekcja wiosenna przebrana... mają dowieźć, ale na co tu czekać, jak dziś u mnie 16 stopni??
 
Moje dziecko znowu spi,jest marudna i placzliwa bardzo:-(mam nadzieje ze jej to szybko minie i nie bedzie sie meczyc:no:Bylismy tez na spcerku znowu i bawila sie w piaskownicy takiej mini bo na razie jeszcze nie posiadamy innej wiec do miski pioachu jej na sypalam.Sypala sobie go na glowe i za kolnierz a w pampersie tez z kilo go miala:szok::tak::-D:-D:-DOgolnie bardzo jej sie podobala ta zabawa i robienie babek:-Dwklejam szybko kilka fotek z dzisiejszego dnia i zdjecie spodni Vanesski ktore kosztowaly 12zl:tak:

[url=http://www.holdthatpic.com/]

[/URL]
 
Witam:-)
Ja dopiero teraz. Byliśmy dzisiaj zapisać małego do żłobka. Będzie chodził od 2 maja. Już mi smutno:-(. Buuuu....
Potem pojechaliśmy do babci, bo była super pogoda. A po powrocie zapanował u nas Dzień Świra:baffled::-p:eek:. Najpierw Kuba u Karoliny w pokoju dorwał małą szklaną bąbkę choinkową (skąd:confused::eek::baffled::dry:) i gryzł ją:szok::szok::szok:. Na szczęśc ie siostra zauważyła i nic się nie stało. Potem Karola stłukła swoją szklaną kulę i był płacz, potem wylała cały kubek soku na dywan (beżowy:baffled:) i tak cały wieczór coś:dry::-:)eek:. Już mam dosyć:no:. Ale już jest spokój, dzieciaki w łóżkach, a jutro może będzie lepiej;-).
 
Witam w ten wiosenny wieczór:-) :-) :-)

Ja dopiero teraz przybywam bo do 14stej spalam po nocce a pozniej z malymi wybylam na spacer, szaleli w parku az ludzie sie dziwili:szok: :szok: :szok: .

Dzis do pracy nie ide bo dzwonili ze nie ma pracy:tak: :tak: :tak:

Kurde ja dzis juz zabilam dwa komary w domu :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: trzeba bedzie jutro do sklepu po Raida biec:baffled:
 
Hej laseczki :)
Bylam dzis z Alankiem na pierwszym wiosennym spacerku :) ale bylo cudownie, 20 stopni na plusie, szok. Mam nadzieje, ze juz bedzie tylko cieplej
 
No jest super :-) shady a może jak za starych dobrych czasów w sobote po tym jak zamkne sklep na placu Wilsona na cacho marchwiowe sie spotkamy :-D
Zapraszam też oczywiśćie inne warszawskie mamy
 
Witam wieczorkiem:-)i zarazem sie zegnam bo ide spac:tak:Dziecko marudne ale spi.Musi ja bolec nozka bo wogole nie da sie dotknac i caly czas siedziala i sie nie ruszala:no:ciekawa jaka nocka mnie czeka:confused:dlatego zmykam wczesniej spac:tak:Jutro ma juz nie byc tak ladnie jak dzis bo zapowiadaja deszczyk :baffled:
Mija z tego co widze to otworzylas swoj biznes:tak:Zycze powodzenia:tak::-)
Dobranoc i do jutra:tak::-)
 
reklama
Do góry