reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

iwonka super kwiatki, to chyba azalia????? a prymulkę jak tylko zobaczysz że więdnie to od razu podlej i bedzie ci długo kwitła :-)

zuzia ja juz po winku, relaksowałam sie z siostra i szwagrem :-) no i gratki dla Kubusia za kroczki :happy:

no i Joaska sie odezwała :szok::szok::szok::-):-):-)

kasiula matula i jak tam mąż sobie przypomniał???? :-)

ja zmykam się kąpac, bo o 22 sa "Mamuśki" , pierwszy odcinek był fajny :-D

a jutro chyba sobie nie popisze, bo załatwiłam dla Majci towarzystwo i odbieram ze szkoły i przedszkola moje siostrzenice

dobranoc kobiety :-)
 
reklama
Rany kobiety ale wy klikacie :szok:
Dawno z wami nie pisałam i może sie odzwyczaiłam :happy:

Super że podoba sie wam sklepik :happy: no i wszystkie mamy zapraszam
Mamy z bb zapraszam przede wszystkim na kawusie :tak: i pogaduszki jeszcze nie ma takiego ruchu i czasami sie nudze a jak juz ktoś wchodzi zagaduje na śmierć :-D

Nawet nie mama kiedy was czytać :baffled:
Zaraz sprubuje doczytać co napisałyście od wczoraj
 
Pycha A ktory to azalia a ktory ten drugi:confused::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ja nawet nie wiem:zawstydzona/y:
Mija Rozumiem ze na Ursynowie jest twoj sklep:confused:Qrcze troche daleko jak dla mnie ale kiedys jak bede w poblizu gdzies to napewno zajrze:tak::tak::tak::-):-):-)
 
No Kobitki przedłużyłam wychowawczy o rok.Łatwo nie było.SZefowa miała minę jakbym jej mówiła,że wylatuję na księżyc.
W sumie to mi trochę głupio bo jak brałam wychowawczy to mówiłam ,że tylko na 7 mcy, teraz jeszcze rok.Ale trudno,Kacper jest najwazniejszy.najwyżej nie będe miała gdzie wrócić.
Jak byłam w zakładzie to małym musiał zająć się małżonek.Chyba nie było tak łatwo bo jakiś taki umęczony bidulek wrócił ze spacerku.A tu jeszcze jeść trzeba było dać i przewinąć no i wóżek wnieść-znieść.I takie tam drobiażdżki;-) ;-) ;-) .A tu deszczyk zaczął padać-tatuś nie założył foli na wózek.Dziecko zgubiło bucik-trzeba było się wrócić i szukać/na szczęście znalezli/A nie było mnie tylko 2,5 godzinki.
Oj,dobrze mu to zrobiło....

Nie wiem czy to dlatego czy też z innego powodu ale mój małzonek zrobił mi prezent i na Wielkanoc jedziemy do...Karpacza:-D :-) :tak: .Huuuura!!!
Ominie mnie przygotowanie Świąt.Nie pamiętam juz kiedy gdzies wyjeżdżaliśmy.Chyba ponad 2 lata kisnę w domu:-( :-( :-( .
Tak się cieszę,że aż:-) :laugh2: :laugh2: :laugh2: :-) :-) :-) :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: .
To DOBREJ NOCKI i oby Dzień Kobiet był codzień...
 
Hej! Tym razem ja pierwsza:confused::tak::-)A to dlatego ze matka natura mnie wezwala i musialam szybko wstac:-D:-D:-D:-DZa oknem pochmurno ale nie pada:tak:
Donatella No to super taki wyjazd:tak:Tez bym chciala ale do Pl na swieta przyjezdza moja mama z siostra moja, Roberta siostra cioteczna z cala rodzina wiec nie wypada uciec nam od tego wszystkiego:-D:-D:-D:-D:-D:-D
slonko.gif
 
reklama
Jak byłam w zakładzie to małym musiał zająć się małżonek.Chyba nie było tak łatwo bo jakiś taki umęczony bidulek wrócił ze spacerku.A tu jeszcze jeść trzeba było dać i przewinąć no i wóżek wnieść-znieść.I takie tam drobiażdżki;-) ;-) ;-) .A tu deszczyk zaczął padać-tatuś nie założył foli na wózek.Dziecko zgubiło bucik-trzeba było się wrócić i szukać/na szczęście znalezli/A nie było mnie tylko 2,5 godzinki.
Oj,dobrze mu to zrobiło....
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry