reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam:-)u nas tez szaro i ponuro ale nie pada za to w nocy lalo porzadnie:baffled:
Leika dziekuje :-)ja dobrze sie czuje:tak:jak narazie zro objawow;-)
Milej niedzieli kobitki wam zycze:-):-):-):-):-)
 
Witam z ranka

ale pogoda straszna od rana leje:wściekła/y:
moje dziecie wstało o 9.oo ale spacer to dzis bedzie przelotny bo strasznie wieje
chyba ze popołudniu troszke poprawi sie pogoda
spadam robic sniadanko bo mały woła am

 
A ja... hmmm dziś zrobiłam sobie teścik i jest POZYTYWNY!
Przyznam jednak że obleciał mnie strach okrutny jak ja sobie poradzę ze wszystkim i w ogóle :szok::baffled:

OLA, gratuluję...!!!!!!!:-):-):-):-):-) Poradzisz sobie... zobaczysz... No to nam się tu dzieci sypią... super...

A my wczoraj na parapetówie u wuja byliśmy... Fajnie sobie wyremontowli to mieszkanko, całkiem inaczej wygląda. Do tej pory było młodzieżowo, bo tam mieszkała córka wujka, ale wyemigrowała i raczej się na powrót nie zanosi, zgodzila sie, by wujek tam zamieszkał ze swoją kobietą (jest po rozwodzie z żoną)... a ta jego babka to całkowite przeciwieństwo ciotki... i chyba mu o to chodziło... Jest teraz szcześliwy i wie, że ma w domu kobietę... I życzę im, by juz tak zostało... Wiecie, ja byłam w szoku, bo ona wszystko potrafi zrobić w domu (pomijam czynności codzienne), remont to w zasadzie ona robiła, a wujek rzeczy ciężkie, np panele, czy murowanie, a ona malowała, gipsowała, zakładała narożniki, łatała dziury... dzielna dziewczyna... ale jak się wcześniej żyło z alkoholikeim to trzeba było wszystkiego się nauczyć. A i zawód miałą niezły, bo pracowała w szkolnej stołówce... to i gotuje i piecze i jak imprezę zrobi, to zawodowo... naprawdę wujek dobrze sobie wybrał... po tych wszystkich latach z ciotką zimną jak lód, to dla niego jak RAJ!

A pogoda dziś u nas... szkoda gadać... leje od rana, ciemno prawie jak w nocy, nic się nie chce i ogólnie do d... a mój mężulo dziś ma imprezkę plenerową i jak nic zmoknie... mam nadzieję, ze się nie rozłoży po tym wszystkim... Ciekawe kto im przyjdzie w taką pogodę... Wam by sie chciało wychodzić w taką pogodę na imprezę pod gołym niebem???
 
Dzien dobry. U nas tez pada od rana i jest ponuro. A na rynku jest imprezka,ale jak w taka pogode pojsc z dziecmi:baffled: Trzeba bedzie siedziec w domku:-(.

Hurrra Gratuluje,obie jestesmy majowkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale sie ciesze!!!!!

OLA K WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE I DLA IWONKI JESZCZE RAZ GRATULACJE:-):-):-) Dziewczyny ciesze sie razem z wami teraz tylko musicie na siebie uwazac:tak::tak:. Fajnie ze obie w tym samym terminie bedziecie rodzic. Zycze wam duzo zdrowka i spokojnej ciazy bez rannych mdlosci i innych dolegliwosci:tak::tak::tak:

A pogoda dziś u nas... szkoda gadać... leje od rana, ciemno prawie jak w nocy, nic się nie chce i ogólnie do d... a mój mężulo dziś ma imprezkę plenerową i jak nic zmoknie... mam nadzieję, ze się nie rozłoży po tym wszystkim... Ciekawe kto im przyjdzie w taką pogodę... Wam by sie chciało wychodzić w taką pogodę na imprezę pod gołym niebem???

Novaczka u nas tez dzis imprezy pod chmurka w miescie, ale w taka pogode to nie chce sie wychodzic:no: tym bardziej z dziecmi.
Naprawde juz mam dosc tej pogody :wściekła/y::wściekła/y: a to dopiero poczatek jesieni:szok:. Ja chce ciepla!
 
Cześć dziewczyny. Widzę ze pogoda nam nie dopisuje i wszystkie w domku siedzimy:-D
Ola.K wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się że Ci się udało bo jeszcze nie tak dawno pisałyście razem z Iwonką ze spodziewacie się @ a tu proszę obie będziecie mieć dzidzie:tak:I jeszcze termin podobny. Będziecie się razem wspierać i pewnie zaczniecie pisać na wątku majówki 2008:tak:Dużo zdrówka i mało stresu życzę:-)
Ja dziś ciasto z rańca upiekłam bo spodziewam się gości- rodzice z siostrą i szwagrem wpadną. Ból głowy oczywiście minął i jestem dziś pełna życia bo wczoraj to na nic ochoty nie miałam:no:Ale mam to już za sobą:-)
Novaczka to faktycznie fajnie ma wujek teraz:tak:No ale i ta kobieta zasługuje na lepsze życie po takich przejściach:tak:
 
reklama
A ja wpadłam tylko na chwilkę, ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy to dwie nowe ciężarówki na horyzoncie:

Iwonka2006 i OlaK...
gratuluje Wam Mamuśki...
cieszę sie razem z Wami!!!
No i spadam bo mężus jeszcze w domku, ale wyjeżdża późnym wieczorkiem:-(
Do juterka!!!!

P.S. Tabelka mi się zgadza....
 
Do góry