reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witaj! nawet nie wiesz jak mi sie milo zrobilo jak przeczytalam ta wiadomosc :-)
narazie powolutku czytam wszystko i ucze sie, jakby co bede cie pytac,az bedziesz mnie miala dość ;-) ciesze sie ze dolaczylam do was bo juz mam dosc siedzenia w domu i tylko gaworzenia z dziecmi. Jestescie matkami i kto jak nie wy mnie zrozumie lepiej. acha pytanko, tylko sie nie smiej: co to jest suwaczek?
 
reklama
oki dzieki za tego suwaczka:-) juz troche lapie o co chodzi. teraz tylko powiedzcie mi gdzie to znalezc, pewnie bedzie mi do tego potrzebne zdjecie moich dziewczyn. Fajne macie te zdjecia swoich skarbow, dla mnie to jeszcze wyzsza matematyka ale z czasem dojde do wprawy, mam nadzieje ;-0
 
Czarna nie potrzebujesz zdjecia. Ja nie mam zdjec, bo dla mnie to tez wyzsza szkola jazdy;-) wiec narazie nie probuje. Elisabeth podala ci link do strony z suwaczkami (jak wkleic suwaczek) tam naprawde jest bardzo fajnie wysztsko napisane wiec sprobuj.
A jakbys czegos niewiedziala to my ci zawsze pomozemy :tak:
 
Czarna83 dojdziesz do wprawy spokojnie... kliknij w ten zielony napis Adresy suwaczków i tam będziesz miała pełno stron, na których można sobie taki suwaczek zrobić...
nie do każdego suwaczka potzrebne jest zdjęcie, zdjęcie można wkleić w podpisie oddzielnie, jak nie masz zdjecia to może byc bez zdjecia
 
Witam i ja...

No to witamy nową mamusię.. .kolejną CZarną... tak tak... teraz pewnie będziecie nam się mylić...

Ola, współczuję Wam, teraz pracodawcy mają inne rzeczy ne względzie niż dobrą pracę.. sama napisałaś- nie polubił go i już... na szczęscie widzę, ze macie juz "wyjscie awaryjne" i życzę by wyszło tak jak sobie zaplanowaliście... niech Wam to wyjdzie tylko na lepsze...

Jusia, ja wczoraj byłąm byłam na zakupach w Realu i popatrzyląm sobie na panią w kasie i pomyślałam o Tobie, ze taka kasjerka to musi się napradę wielu rzeczy nauczyć i to migiem, by robić wszystko sprawnie, inaczej się klienci denerwują... dla mnie byłoby to ogromnym stresem. bo nie lubię kiedy patrzy mi się na ręce... jedyna sytuacja kiedy mi to nie przeszkadza, to wtedy kiedy gram... poza tym nie cierpię... juz w szkole nie lubiłam kiedy ktoś mi wisiał nad kartką jak pisalam... i zostalo mi do dziś... ale wierzę, ze zdola dziewczyna jesteś i dasz sobie radę...

Nie pamietam co jeszcze chcialam napisać... skleroza normalnie...
Pozdrawiam
 
Witam ja dopiero teraz ale maly wstal dzis wczesnie i do tego katar ma okropny.Wczoraj zaczelo mu z nosa leciec a dzis caly czas kicha mam nadzieje ze nic wiecej sie nie przyplacze.Do tego mnie gardlo boli i jest zimno i do kitu.Nic mi sie nie chce i tyle.Ide sie poloze papa moze wpadne wieczorkiem.
 
reklama
Rytuał? Zawsze mi się to zdarza jak do komputera usiądę, pamięć mi szwankuje albo trace poczucie rzeczywistości, czyżby to była oznaka uzależnieneia od BB???:rofl2::crazy::eek:
Ojej chyba sie na ciebie zapatrzylam bo o maly wlos nie przypalilam ziemniakow:crazy::crazy::rofl2::rofl2:

CZARNA spokojnie wprawisz sie:tak: ja tez jak tu przyszlam to bylam zielona:eek: nawet teraz nie ze wszystkim moge sobie poradzic- AGATKA cos wie na ten temat bo ostatnio mi pomagala;-):-p
 
Do góry