reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam i ja
Wy tu o prezentach a ja nadal nie mam pojecia co kupic Emily:no::no:
Zastanawiam sie nad takim skladanym namiotem z pileczkami na mikolaja ostatnio bawila sie takim u kolezanki i byla bardzo zadowolona tylko ze wiem ze u nas to te pileczki beda wszedzie fruwac:-p:-p:-p
A co pod choinke to jeszcze nie wiem :no::no::no: jak rozmawiam z m to on by jej najchetniej chyba wszytko kupil tylko ciekawe po co:szok::szok::szok:
 

Załączniki

  • 1891343-2-l.jpg
    1891343-2-l.jpg
    53,6 KB · Wyświetleń: 23
Hej dziewczyny, widze słońce u Was a u nas tylko mgła i wioter, hihi
Kurcze mała cos mi sie przestawiła i zamiast spac do 9.30 wstaje o 8 rano. To straszne!
My juz po sniadanku, chata posprzątana, zostala jeszcze tylko kuchnia, salon, pokój małej, łazienka, korytarz, pranie, zmywanie i wodę w zbiorniku podmienić i tak sie zastanawiam czy starczy mi czasu kota wykąpać.
No to jak widac dzis mam luźny dzień, hihi, to lepiej zaraz sie za niego wezme.

A wiecie co, w ostatnie 2, może 3 miesiące zauważyłam, że bardzo mi sie wzrok pogorszył. Wczoraj na poczcie mialam duzy problem. Co prawda ja miałam kiedys okulary, tylko tak czesto ich nie nosilam, ze zgubilam. Powinnam isc przebadac patrzałki, ale jak powiem P, to bedzie , że to od komputera i zapewne bedzie mial racje.


A AS to nam już całkiem wsiąkła w te szkolne obowiązki, byle do ferii hihii
to co ty robisz jak masz zapierdziel :eek::eek::eek::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
teraz moge sie przywitac :))

Ja wczoraj mialam jakis dolujacy dzien:-(
Przestalam brac tabletki anty i chyba mi sie cos w organizmie przestawia:eek: Zrobilam sie strasznie delikatna ehhhh zreszta mojemu o tym powiedzialam wiec byl dla mnie bardzo czuly i mily
Wieczorkiem mialam etat przy zelazku
O i zapomnialam o praniu ktore lezy w automacie:szok: zaraz to zrobie:-D
Laura wczoraj poszla spac o 20:happy:
A my mielismy czas dla siebie wspolna kapiel a potem do wyrka:rofl2:
Rano Bodzio wstal do pracy a Laura razem z nim:-D
NO i dzis moj musi jechac do PL ehhhh nawet sie nie nacieszylismy soba ale co tam nardobimy jak wroci:rofl2::rofl2: pewnie w niedziele dopiero ale co tam ja przynajmniej porobie porzadki w domku bo w szafach mam balagan trzeba posortowac i oddac ciuchy:tak:
Ale sie rozpisalam fiufiu:-D:-D
DObra teraz uciekam z Laura na zakupki bo pasta mi sie skonczyla:cool: i plyn do plukania
my o kapieli to pomarzyc tylko mozemy, w calym pionie wszystko słychac, na 4 pietrze lepiej nas slychac niz zza sciany :sorry::sorry::sorry::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D

mY SZYBKO JEDNAK NIE WYJDZIEMY oD DZIS oLIWKA MA antybiotyk 3 razy dziennie dozylnie Na ten plyn w uszach Bo ma uszy chore :-(
Wlasnie zakladali jej zas wenflon Na szczescie udalo sie za pierwszym razem Oliwka ma go na raczce kolo paluszkow I jak go widziala to sie strasznie zalila Ze go ma :-(
Wlasnie usnela Ja juz nie wyrabiam Pije non stop melise I jestesm nadal strasznie nerwowa I zalamana Juz nie wyrabiam w tym szpitalu :-(

Pozatym te wyniki krwi Z hormonu plci co wyszly zle to zas wczoraj byly powtarzane i zas sa ZLE ale najwazniejszy wynik bedzie z krwi co wczoraj pobierane bylo Ale wynik kolo miesiaca I jak sie okaze ze jest chora to bedzie brala hormony ale dopiero po 4 roku zycia Kurna zla jestem ze jak cos to nie da sie jej leczyc teraz :-(
Bo niby jest zamala na te hormony teraz :-(
Mowia wam jestem podlamana I zmeczona
kochana trzymaj sie wszystko minie i zobaczysz bedzie dobrze
ja trzymam za was bardzo mocno kciuki ;-);-);-);-)
WITAM WSYZSTKICH SERDECYNIE!ale mnie tu daaawno nie bylo:tak:Co tam slychac:-)
a my sie chyba nie znamy ;-);-);-);-):eek::eek::eek:

no i jestem dzis w kamiennej bylam, kupilam sobie mulinki i bede wyszywac ;-);-);-);-)
czekam wlasnie na m bo lada chwila (jakies 1-1,5h) ma sie zjawic :tak::tak::tak::tak::tak:

mam pytanko dziopki, jak to jest z ciemiączkiem czy czarek powinien miec juz zarosniete czy moze jeszcze nie miec, bo mi sie wydaje ze ma i to bardzo duże
wiem ze moja siostra miala niezarosniete az do zerówki :tak::tak::tak::tak::tak:
no ale to juz ewenement :cool::cool::eek::eek::eek:
 
My juz po obiadku,ale oczywiscie nie pozmywalam jeszcze hehe
Mlodzi sie teraz bawia moimi koralami,tzn tym co z nich zostalo jak Dominik sie do nich dorwal:-DJak odbieralam Go za eszkoly to zajrzalam do Jego plecaka a tam w jednej z kieszonek moje korale na reke,tyle ze bez tej gumki:szok::szok::szok:Rozwalil mi je i nawet nie wiem kiedy bo chcial miec kuleczki do zabawy:no::no::no:

NATALINECZKA
Czarek ma dopiero 14 miesiecy ,wiec moze miec ciemiaczko:tak::tak::tak:Do 18 miesiecy powinno zarosnac,ale czesc dzieci nie ma juz wczesniej a czesc ma dluzej i nie ma na to reguly:tak:
Pediatra podczas kazdej wizyty powinna palcami badac wielkosc ciemiaczka
 
Witam wieczornie :tak:
M położył się na chwilę z Kubą ale coś słyszę że płacze :no: nie przyzwyczajony do ojca :sorry: no cóż jak się nie umie dzieckiem zająć to trudno :sorry: miałam chińskie robić ale mi się nie chce, jutro stanę i upichcę :tak: zaraz brzydulka więc uciekam coś sobie zrobić amku, potem Kubę do wanny zeby sobie posiedział trochę i spać :tak: mam nadzieję że zaśnie szybko bo ja dzisiaj padnięta jestem :confused2:
 
Witam wieczorową pora,pogoda dobija i jeszcze ta perspektywa jutra,bo wyjątkowo od 10-ej do 16:30 albo i dłużej w pracy:szok:.Olka kumpela mi odbierze:tak:.
Mogę ale u nas tacy lekarze tam przyjmują że wolę wydać te 60 zł i być pewną że mnie dobrze zbada :tak: a już mam fajną babkę do której chodzę prawie 3 lata więc ma się to zaufanie :-)
To i tak tanio,bo mój bierze 80zł a jak USG połówkowe to 100zł:tak:.
Jak któraś kupuje FAKT to moja teściowa jest na całą stronę w związku z kradzieżą świnek.
Widzę o prezentach temat się pojawił;-):tak:.Olek dostanie na Mikołaja
Worki bokserskie worek treningowy zabawki dzieci (818513410) - Aukcje internetowe Allegro
a dla Jula myślałam nad czymś takim
FARBY DO MALOWANIA PALCAMI ZMYWALNE DUZE 8kol+STEM (817112200) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
czesc laseczki:-)
w koncu udało mi sie wejsc na bb:-)

szybki raport-NIE MAMY GRYPY!!!!!!!!!!!!!!!!1:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jakies podobne badziewie,ale na szczescie czujemy sie duzo lepiej.tzn mala troche gorzej bo uu niej gardlo i krtan doszly,ale daje sie z nia wytrzymac:-)
mamy troche syropkow ale bedzie dobrze:tak::tak::tak::tak:

p pojechal na egzamin ale przez korki i remont na marsa spoznil sie 10minut co znaczy ze dupa blada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a w dodatku dniowka do tylu bo kierownik kazal mu brac wolne,zeby sie nie musiala zwlaniac wczesniej z pracy.a ze krotko pracuje to nie dyskutowal z kierownikiem.tak wiec bez dniowki i bez egzaminu,niedlugo wroci moj maz wsciekly.....

gorsze niz wojna....

ja jeszcze tylko czuje sie niezle oslabiona po jednym dniu goraczki i @.ale mysle ze szybko minie.
noc mialam ciezka bo mla asie krecila oitd,spalysmy w koncu we3 w jednym lozku,a do tego od do 7 walczylam z goraczka Weroniki:wściekła/y:przeszlo po pyralginie i po godzinie nurofen i doioperio zeszlo
no ale potem spala do 11.30:szok::szok::szok::szok:

a ze satrego mialam dzis w domu wiec nie wiedzialam w co rece wlozyc,pozniej musialam ogranac dom po tych kilku dniach obijania

no a teraz ide pocztytam
 
reklama
Anabubka widzę, ze udało ci się wejść :tak::rofl2:

Dorota, w szpitalu jest nieciekawie :-( Ale trzeba przeżyć, żeby potem było lepiej :tak:

Niki łapie drzemkę, a Helenka robi kipisz w sypialni :szok::rofl2:

A ja to mam ochote na kawke, ale o tej porze to juz sie nie napije :eek:
 
Do góry