reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witaj Edzia u nas :happy::happy::happy: napisz nam coś więcej o sobie :tak::tak::tak:
A mnie właśnie Pietruszkowy wkurzył :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: czekam na niego z obiadem sami nie jemy bo zjemy razem a ten mi pisze smsa że jedzie do centrum bo kumpel go podrzuci musi kupić jakąś kolejną cholerną pierdołe do udoskonalenia swojego sprzętu :eek::eek::eek::angry::angry::angry: czy wszyscy faceci mają takie priorytety :eek::eek::eek::eek:
A w nosie go mam zaraz siadam i jem z dzieciakami a jemu nawet nie myślę odgrzewać obiadu :angry::angry:
 
witam :-) niedawno wróciłam z pracy ,poleciałam tez na ciuchy bo niedaleko mnie otwarli ale kupiłam tyklko Zuzi bluzeczke błekitną za 2.2 a potem jezecz epoleciałam po suwak do spodni i biały biustonosz bo mam same kolorowe i jak chcce załozyc biała bluzke to klapa :-D Dzis w pracy miałam jakąs głupawkę razem z koleżanką :baffled: chichrałyśmy sie sama nie wiem z czego :tak: nawet co niektórym klientom się udzieliło
Moja mam wyszła troche z Gabi na spacer chyba od wrzesnia pójdzie do przedszkola przy kosciele co siostry zakonne prowadzą Jeszcze z mężem podyskutuje na ten temat
MALINKA nie złosc sie szkoda Twoich nerwów faceci tak mają :tak:
LENADTR ja zazwyczaj robię pizzę :tak:
 
witam :-) niedawno wróciłam z pracy ,poleciałam tez na ciuchy bo niedaleko mnie otwarli ale kupiłam tyklko Zuzi bluzeczke błekitną za 2.2 a potem jezecz epoleciałam po suwak do spodni i biały biustonosz bo mam same kolorowe i jak chcce załozyc biała bluzke to klapa :-D Dzis w pracy miałam jakąs głupawkę razem z koleżanką :baffled: chichrałyśmy sie sama nie wiem z czego :tak: nawet co niektórym klientom się udzieliło
Moja mam wyszła troche z Gabi na spacer chyba od wrzesnia pójdzie do przedszkola przy kosciele co siostry zakonne prowadzą Jeszcze z mężem podyskutuje na ten temat
MALINKA nie złosc sie szkoda Twoich nerwów faceci tak mają :tak:
LENADTR ja zazwyczaj robię pizzę :tak:

w sobotę miałam;)
 
Ja wlasnie posprzatalam chate po obiadku i po wizycie siory:tak::tak::tak:Oj a tyle tego było ze szok:no::no:No ale dalam rade:tak:
Dzieciaki sie ladnie bawia i poki co chlopacy sie nawet nie kloca:szok::tak::tak::tak:Oby do srody hehe;-):-)

MALINUS
Chyba wszyscy facieci tak niestety maja:no:Dobrze zrobilas ze zasiadlas z dziecmi do obiadku:tak::tak::tak:
Tez bym tak zrobila

Witam nowa mamusie:-)
 
Hej;-)jestem też mamą siedzącą w domu i niedocenianą przez faceta w dodatku:-(Czy mogę do WAS dołączyć:)Pozdrawiam.Jestem z Wrocka.

witam nową mamusię.

a skąd jesteś dokładnie?bo ja tez z Wrocka :tak::tak::tak:


Dostaliśmy dziś zdjęcia Oliwki z balu.wreszcie fotohraf przyniósł,czekalismy tydzień ale wyszła slicznie.bardzo mi sie podoba :tak::tak::tak::tak:
 
Brzoskwinka a nie ma szans na to żebyście mieszkali razem czekając na to swoje własne M??? Nie zrozum mnie źle sama jestem "po przejściach " z tym że to ja odeszłam i wiem że rozstanie nie sprzyjają związkom :sorry: Macie dziecko warto byc razem mieszkać toczyć normalne codzienne życie:tak::tak::tak: chyba że sytuacja jest tak zawiła że nie macie szans na to by mieszkać razem ....
niestety nie ma szans, bo M. tylko pracuje, a w Poznaniu wynajem to koszty 1200 za mieszkanie plus opłaty a gdzie wyżywienie i inne sprawy... :-( dlatego tak się sytuacja kijowo potoczyła :-(
Brzoskwinka powalcz o wasz związek :tak::tak::tak: a gdzieś wynająć nie macie szans jakiegoś mieszkanka? :confused2::confused2:[/B]
szukamy od 2 lat mieszkania i nic.. wszystko dla nas za drogie :-( a jak cenowo jest ok, to bardzo daleko do pracy M.
Kochana cały czas walczę o naszą rodzinę, o nasz związek mimo wszystko, że M. mnie skrzywdził. on ma tego świadomość, że wyrządził wiele złego, ale twierdzi, że nas kocha i chce naszego szczęśćia i dlatego stara się dla nas o mieszkanie.. staram się mu wierzyć.. bo co mogę zrobić..
Hej;-)jestem też mamą siedzącą w domu i niedocenianą przez faceta w dodatku:-(Czy mogę do WAS dołączyć:)Pozdrawiam.Jestem z Wrocka.

witaj na pokładzie :-)
 
reklama
Do góry