reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Kobietki Sophie jak zasnela wczoraj o 20stej to na cycucha sie dopier o 6 rano obudzila:szok:i pampers suchutki (normalnie 2-3 razy jej w nocy przebieram).Zobaczymy czy tak pozostanie czy jednorazowy wyskok mojej niuni,kochane trzymajcie kciuki,jesi sie da to juz w tym miesiacu przeprowadzamy sie na nowe:-)tfu tfu zeby nie zapeszyc
 
reklama
Rosi mam kontrole we wtorek przy okazji spotkania z anastezjologiem jesli nic nie bedzie sie dziac. W razie akcji porodowej mam wzywac karetke , tam zatrzymaja mi porod i bede miec cesarke bo nie zgodzilam sie na rodzenie posladkowo
Trzymam kciuki za przeprowadzke

Ja jak cos zapraszem do mnie :) , no chyba ze we wtorek kolo 12 moge kogos po drodze odwiedzic jak ze szpitala wyjde bo na razie nie wybieram sie dalej jak do sklepu pod domem :confused:
 
mamy a gdzie was wywialo? :)
kathinka to ja trzymam mocno kciuki zeby wszystko poszlo po Twojej mysli. a co do wtorku to u mnie niestety odpada. A z moim mlodym poki co tez sie za daleko nie wybieram.

U nas nocki ostatnio ciut lepiej, mamy tylko dwie pobudki, pierwsza miedzy 10 a 11 a druga kolo 3. Wprawdzie Kubus juz wyspany o godzinie 6 i trzeba wstac, no ale mimo wszystko lepsze to niz karmienie w nocy co 2 godz. Mam nadzieje, ze juz nie wrocimy do starego systemu....
A tak poza tym to marudzenia ciag dalszy i najlepiej na raczkach:baffled: pomalu chyba zabki beda szly.

To tyle u nas ciekawego - a co u Was?
 
Kathinka to moze do mnie zachaczysz??daleko masz zeszpitala?byloby swietnie,bo ja jakos zebrac sie do Ciebie nie moge:sorry:
Naila trzymam kciuki za Kubusia i wytrwala mamusie:)
 
Cześć Mamuśki:) Chciałam się Wam przedstawić jako mam nadzieję nowa koleżanka. We Wiedniu mieszkam od miesiąca z mężem, synkiem Kubusiem 4lata i 3 miesiące i córeczka Milenką 1o miesięcy. Jest tu nam trochę smutno i samotnie. Bardzo chętnie umówiłabym się na spacer. Mieszkamy w 6 bezirku. Kubuś chodzi do przedszkola ale jeszcze nie mówi po niemiecku, więc jest mu dosyć ciężko:zawstydzona/y:Chętnie pozna kumpla lub kumpelę, z którymi będzie mógł się pobawić i porozmawiać po polsku:-)
 
justire - Witaj:) mój Nikoś skonczył 3 latka w grudniu, nic się nie martw dzieci szybko się uczą, Nikoś chodzi pół roku już i Panie bardzo go chwalą nie raz jak do mnie zagada po niemicku to masakra lepiej umie nic ja:D
 
Witaj justire w naszym gronie :)

Ja rowniez mam synka Kubusia, ale ma dopiero 7 m-cy, wiec bardziej kolega dla Twojej Milenki :) Jak bedziesz miec kiedys ochote na spacerek to mozesz wpasc do mnie, mieszkam w 16bez. Tylko nie wiem czy opanowalas juz troche wieden?u-bahny?

Dziewczyny cisza tu ostatnio jak makiem zasial:szok:
 
Ach Dziewczyny mnie tez troche nie bylo ale ani nie mialalam sie czym pochwalic ani pozalic wiec milczalam:-D no ale dzisiaj juz cos skrobne to sie cos tutaj rokreci.Wczoraj bylismy na szczepionce ,Sophie twarda jak skala nawet nie zapiszczala tylko wpatrzona w okulary lekarki:tak: 67 cm ma i 7400 wazy wiec sie powolutku klocus robi,nie ma to jak mamuni cycus:)zabkiem sie pierwszym wszem i wobec pochwalilam a lekarka zaglada i nie ma!!! tylko laczenie szczeki czy cos i wyglada jak zab na pierwszy rzut oka wiec :baffled:teraz princessa jest na etapie spiewania ,dokladniej piszczenia ,wycia hihi i pierdzenia buzia takze mamy wesolo:) buziaki dla was mamuski:)))
Justire witamy:)
 
cześć dziewczyny, dziękuję za miłe przyjęcie:-)
klaudusia198888
user-offline.png
super, że Nikoś mówi po niemiecku, a uczycie go też w domu czy tylko w przedszkolu?
Kubuś napewno za kilka miesięcy też będzie dogadywał się, ale na razie brakuje mu kogoś do zabawy:)
Naila dziekuje za zaproszenie, bardzo chętnie odwiedzę Ciebie jak już ogarnę przemieszczanie się po Wiedniu. A może Tybyś do mnie przyjechała w przyszłym tygodniu?Najlepiej umówić się przez telefon, jak możesz podaj mi numer a ja zadzwonię:-)
Rosi masz teraz wesoło z tym śpiewaniem małej. Nasza od 6 ewentualnie 6.30 prowadzi bardzo ciekawe monologi:-)i wszędzie jej pełno a sprzęt elektroniczny to najlepsze zabawki:-)


 
reklama
no dziewczynki ja po zabiegach u klaudusii! Czuje sie taka swiezutka i czysciutka hihi :) nie ma to jak zaszalec z maseczkami, pazurkami i innymi zabiegami upiekszajacymi - odrazu czlowiek sie lepiej czuje :):)

rosi to czekac na zabki dalej? witaj w klubie :-)

justire, no ja z moim Kubusiem tak sie po wiedniu nie woze, bo tu drzemka, tu marudzi i tak wole szczerze jak ktos do mnie przyjedzie, ale moze bym sie jakos zmobilizowala i wpadla do ciebie, tylko pytanie jak daleko bym miala do ciebie. zostawie ci moj nr. tel na priv to jak bedziesz miec chwile to pisz lub dzwon :)
 
Do góry