reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

justire witaj
Ja mam syna 5lat i core prawie 3 latka oboje chodza do przedszkola i oboje po pol roku juz rozumieli co sie do nich mowi a nawet sami mowili
U nas w domu mowi sie tylko popolsku zeby jezyka dzieciom nei kaleczyc bo uwierz ze moj syn mowi lepiej niz ja w tej chwili po niemiecku ( moze brakuje mu slownictwa , ale akcent i wywmowa wow)
Ja na spotkanie sie nie umawiam bo ide rodzic ;) ale jak juz dojde do siebie to chetnie a tak zapraszam do mnie

Rossi to tylko trzymac kciukasy za zabki a im pozniej wyjda tym lepiej :)

Ja wpadlam sie pozegnac bo jutro nie bede miala czasu
Mala moja nadal glowa w gore i jedziemy na 16 do szpitala jutro a cesarke bede miec przed poludniem w poniedzialek . Dam wam znac jaki skarb mi sie urodzil i na FB wrzuce zdjecie :)
Na razie prosze trzymac za mnei kciuki , modlic sie itp. w poniedzialek
 
reklama
Cześć Kathinka ja również będę trzymać kciuki:-) Chętnie się z Tobą spotkam. Sama miałam cesarkę i jeżeli będziesz miała pytania to służę pomocą. Powiem szczerze, że po cesarce doszłam do siebie po kilku dniach i bardzo dobrze się czułam, wprost przeciwnie porównując poród siłami natury. Na pewno sobie świetnie poradzicie:-)

Naila mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy:-)
 
Kobietki moje

Sophie dzisiaj pierwszy raz powiedziala MAMA :-D jestem przeszczesliwa i w totalnym szoku :)oby to sie ciagle powtarzalo bo czytalam ze to jest jeszcze powiedziane nieswiadomie przez dzidziusia.
naila och czekamy ,tym razem dopoki lekarka mi nie potwierdzi to sie juz nie chwale:no:

Justire u mnie tez nad ranem ,spiewaniem niunia mnie budzi:)

Kathinka trzymaj sie :))))czekamy na kolejna ksiezniczke:tak:
 
Rosi to GRATULEJSZYN!!! :-):-):-) Moj narazie tez tylko mama, a czasem mamamama mowi. na 'tata' musimy chyba jeszcze poczekac :)
Zdolne z nich Bestie :tak::-p

Justire wiec jak cos to do zobaczonka jutro :)
 
justire - w domu mowimy tylko po Polsku, w przedszkolu ma jeszcze angielskii też już troszeczke umie, ale dopiero od stycznia angielski ma bo przedtem był w młodszej grupie. Na poczatku nie chciał chodzić do przedszkola, ale teraz uwielbia :)
Ja też miałam cesarke,Nikoś duży był ;) a Ty dlaczego?Ja też szybciutko doszłam do siebie i nie balało bardzo :) Kathinka cesarke miała przy Maxie z tego co pamiętam.
 
klaudusia198888 u nas Kubuś również uczy sie j. angielskiego,a pan z angielskiego to najlepszy kompan zabaw, możliwe ze szybciej nauczy się tego właśnie jezyka:) A co powiesz na spotkanko z naszymi chłopakami? w którym bezirku mieszkasz?
Cesarkę miałam, bo mała była ułożona początkowo pośladkowo i miałam starzejące się łożysko.
Pozdrawiam ciepło:)
 
justrie -ja mieszkam w 12, chetnie sie spotkam ale zadko kiedy mam wolne bo sprzatam a w te dni co nie sprzatam to umawiam sobie klientki i robie zabiegi kosmetyczne.Jak bede miala wolne to napisze Ci i podam moj tel i gg potem na priv
 
reklama
Justire witam ja mieszkam w 17 bz. Robi sie cieplutko, wiec bedzie mozna sie spotkac. Kurcze dlugo mnie nie bylo tutaj, ale postaram sie czesciej zagladac do Was. Moj Filipek juz ma 4.5 miesiaca i jest kochaniutki. Ma 2 zabki :-) Kathinka trzymam kciuki
 
Do góry