reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Cześć dziewczyny:-)

dawno mnie tu nie było.
Jakoś nie mam czasu,ani weny,a ostatnio nie mam również internetu za często:dry:

My już po Wielkanocy przenosimy sie do Austrii...Jak to szybko zleciało.
Nie mogę jeszcze uwierzyć,ze to już za chwilę.

Trochę sie boję,bo nie mówię po niemiecku:zawstydzona/y:
No i nie wiem jak dzieci sobie poradzą,Chciałabym dać Fabianka do przedszkola,ale jak on nie zna niemieckiego???
jak Wasze dzieci radziły sobie na początku w przedszkolu jak nic nie rozumiały?No i przecież ich też nikt nie rozumiał...Nie było jakiś większych problemów??
 
reklama
ANIA moj Nikos jak szedl do przedszkola to wiedzial jak jest po niemiecku pies pilka ryba i lody;) a teraz umie milion razy lepiej niz ja.Nic sie nie martw dzieci bardzo szybko sie ucza
 
Klaudusia wiem,ze szybko,ale boję się jak to będzie na początku jak nic nie będzie rozumiał,a i jego nikt nie zrozumie jak będzie coś chciał...
 
moj nikos tez ma tyle lat co Twoj,napewno da rade,dzieci umia sie dogadac nawet jak jezyka nie znaja,ja tez sie martwilam na poczatku o Nikosia ale dal rade,nie chcial z poczatku zostawac ale to bardzij dlatego ze nauczony byl ze mna ciagle ale teraz to uwielbia przedszkole.w ktorym bezirku bedziecie mieszkac?
 
Hej mamuski w koncu moge sie pochwalic pierwszego zabka mamy,

Dziewczyny z powodu tego ,ze Kathinka dopiero po cesarce i malusia choruje:-(wiec nie smiem jej po prostu zameczac i potrzebuje kogos kto zrobi mi torta na chrzciny,jesli ktoras z was sie w to bawi badz wie kto dajcie znac,zalezy mi na czasie ,buziaki

Naila oooo to ty online i nawet smska nie napiszesz?:-(
 
Hej moje drogie
Nie pisalam bo bylam w szpitalu
Laura urodzila sie o 8:54 przez cesarskie ciecie , waga 42005g i dluga 52 cm
Po cesarce doszlam do siebie bez wiekszych stakow bo to przeciez druga cesarka a na mnei jak na psie sie goi ( tylko zeby tak nie bolalo)
Mialysmy wyjsc w piatek ale okazalo sie ze mala ma ostra zoltaczke i zostalysmy przetransferowane do kliniki dzieciecej gdzie malutka naswietlali do niedzieli do nocy z malymi przerwami .
Do tego tracila bardzo na wadze . Spadla do 3750g . Wiec sie zaczelo przystawianie, odpompowywanie i dokarmianie
Przy wypisie miala 3795 g i musimy regularnie na wazenie chodzic
Do tego okazalo sie ze Laurka ma cyste na nerce ( dobry szpital , dokladne badania) i za 3 miechy na kontrole
DZieci sa zachwycone mala kruszyna , na zmiane trzymaja ja na rekach i biegaja do sypialni sprawdzac czy przypadkiem nie placze
Pelnia szczescia.
Laura troszke ma problemy z gazami co urywa mi kawalek nocki ale jest tak cichutka ze tylko postekuje
 
Kathinka GRTAULACJE dla Ciebie raz jeszcze, Laura to sliczna dziewczynka :)
Mam nadzieje, ze waga szybko wroci do normy!
Rodzinka szczesliwa, pomocnikow do cory masz to najwazniejsze:-)
Buziaki dla Was :)

Rosi dlatego pisalam na fb :)
 
Kathinka jeszcze raz gratulacje i zycze duzo zdrowka dla malej ksiezniczki:)i zeby szybciutko przybierala :)))ciesze sie ,ze rodzenstwo zachwycone,masz wielka pomoc i radosc w domku.buziaki dla was:))

Naila no wiem ,wiem i wybaczam:happy:po prostu sie stesknilam :rofl2:buzioleeeeeeeeee
 
reklama
Witam dziewczynki ! a ja wylądowałam w PL, niespodzianke moim zrobiłam :) akurat dzis mojej babci imieninki a jutro mamy urodziny:) kupiłam znów mega dużo kosmetyków do zabiegów, do cellulitu do twarzy i kwas glikolowy będe szaleć:D
 
Do góry