reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Hej dziewczyny:-) mam takie pytanie z innej beczki nie wiecie ile płaci pracodawca za pracownika ubezpieczenia za pół etatu? Praca na budowie:-)
 
reklama
Mam pytanko...czy któraś z Was logowała się już do Finanzamt online? Wiecie jak to zrobić? Czy po tym jak sie zarejestrowalam, ten PIN wysla mi pocztą?
 
Cześć Dziewczyny,

mam pytanko, jak poniemiecku nazywa się kubeczek na kupke. Zuza dostała skierowanie na badanie i musze kupic ten kubek. Czy są jakieś specjalne wskazania jak pobrac kupke u takiego malucha?
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie:-) jestem tu nowa i mam kilka pytań do zaznajomionych z tematem,jeżeli mogę to chciałabym dołączyć.Mam małe pytanko czy na ktg w ciąży muszę jeżdzić do szpitala czy można robić u rodzinnego?
 
Do góry