reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Również używam La Roche-Posay 50+, jest bardzo wydajny :-) Polecam kupić w PL, jeśli ktoś może, 300ml kosztuje prawie tyle samo co 100ml w austriackiej aptece :dry:
Ale fajny ten aquapark! Kurczę marzy mi się gdzieś pojechać, chociaż przy takim upale, to z domu tyłka się nie chce ruszać. Obecnie jest 32 stopnie w cieniu:szok: W domu ledwie da się już oddychać, młodzian w pieluchomajtach lata i pot się z niego leje:szok:
 
reklama
Hej dziewczyny, wlasnie wracamy. Bylo super, nasza Kinga najchetniej caly czas to by w Baby-Bay sie pluskala. Naprawde poczulismy juz lato, w czasie drzemki na lezaku... Takze polecam ten swiat piratow Aquaplulco jak i Tropicane - te obiekty sa zaraz kolo siebie. W Tropicanie bylismy pol roku temu, wtedy Kinia nie byla jeszcze taka mobilna i hipnotyzowaly ja ryby "z ktorymi" plywa sie w takiej grocie. A z innej beczki, robilismy po drodze zaopatrzenie w Spar i po raz pierwszy spotkalam sie w tej sieci z flipsami. Na opakowaniu jest napisane "teraz rowniez w Austrii" a pochodza z Rumunii i nazywaja sie Gusto. Jak dla mnie flipsy to smak dziecinstwa ;D
 
Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam, dużo się u nas działo i nie bardzo miałam głowy do forum. Po wyjściu ze szpitala, co tydz mam wizyty w szpitalu i już tam do końca będę prowadziła ciążę. A to już nie długo najdłużej 3 tygodnie, ale spodziewam się że wcześniej. Może w poniedziałek w końcu ustalą mi termin cesarki. Mój synek jest ciągle maleńki, no ale poza tym wszystko u nas dobrze.
 
Czesc Dziewczyny :) to znowu ja ;-)
Mialyscie racje, nie bylo po co sie tak zamartwiac! :) :) :) W srode widzialam jak bije serduszko maluszkowi! :))
Najpiekniejszy widok na swiecie !! :))

Chcialam sie Was doradzic odnosnie witamin dla Ciezarnych, oboje doktorow (najpierw nieszczesny Miechowiecki, a potem Dr Dinhof) przepisalo mi "Femibion" , raz dziennie.
Ale mam pewne watpliwosci co do takich sztucznych w sumie witamin... W dodatku moja Mama nagadala mi ze po kwasie foliowym ktory jest toksyczny w takiej postaci, rodzilo sie wiele chorych , niedorozwinietych dzieci, ze byla nawet taka afera w Polsce, no i teraz sama nie wiem, ZAZYWAC CZY NIE ZAZYWAC??
CZy Wy zazywalyscie czy tez nie? :)

Z gory dzieki! :)
 
k-a-l-a no widzisz, gratuluje :-) ja jadlam witaminy od 1. dnia maluszka - kwas foliowy a pozniej Femibion 1 i 2 do konca ciazy, nawet teraz jem suplementy dla kobiet karmiacych. najwazniejsze jest ruch i zbilansowana dieta, o ruch przy Maluchu nie jest ciezko, wiadomo jeszcze trzeba ogarnac dom, co do diety to bywaja dni, ze nie mam czasu na kucharzenie i siegam niestety po "byle co" i wtedy mam poczucie, ze jakas tam porcje mineralow i witamin dostarczylam juz tabletka, choc wiem, ze przyswajalnosc ich jest marna, no ale to zawsze cos...
 
Kala ja lykalam kwas foliowy przed ciaza i w pierwszych tygodniach.Potem witaminki, a teraz w okresie karmienia nic.
Dziewczyny mam pytanko.Znacie miejsce godne polecenia miedzy St.Pölten i Graz?Chcemy spotkac sie ze znajomymi w polowie drogi i nie wiem w sumie nawet gdzie szukac
 
mb nie wiem ktora droga beziecie jechac ale Maiariazell to odpowiednik naszej Czestochowy a kolo kosciola tez jest wyciag a na gorze fajny park pod dzieciaki (z wozkiem tez nie ma probemow bo to nie krzeselka a gondola) chyba,ze pojedziecie przez Wiener Neustadt to wtedy nie mam pojecia.Swoja droga to kiedy? bo bedziesz w miare moich okoicach :-)
 
reklama
hej dziewczyny dawno nie pisalam, mam takie pytanie, w marcu bylam z synkiem w szpitalu z powodu jego choroby 6 dni, podobno placi sie za pobyt w szpitalu tylko ze mieli mi wyslac rachunek i do dzisiaj go nie ma, nie wiem co mam robic czy oni zapomnieli czy moze ja cos przeoczylam, przeciez przyszloby jakies ponaglenie ze szpitala a tu nic, jak myslicie co zrobic w takiej sytuacji ?
 
Do góry