reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
A znacie kogoś kto za opłatą chodzi z klientka do lekarza np ? W pierwszej ciąży chodziłam do Miechowickiego ale jakoś nie jestem do niego przekonana :( A z Wgkk nie wracają części pieniążków za wizyty u Witosa?
 
Anet, badania prenatalne polecane są kobietom ciężarnym po 35 roku życia, bądź ewentualnie jeżeli np. podczas badania na przezierność karkową wyjdą jakieś nieprawidłowości, to skierują cię na takie badania. Tak było w moim przypadku, miała robiony test PAPP-A. Organscreening i przezierność karkową robiłam w Polsce prywatnie, nie wiem jak to wygląda tutaj.

wweerraa13@wp.pl - ja chodziłam do Miechowieckiego i nie polecam. Moim zdaniem nie ma wystarczającej wiedzy i nie przejmuje się pecjentem. Ja wprawdzie dopiero raz byłam u dr Dinhof ale jestem zadowolona.

Co do szpitala ja również rodziłam w Wilhelminie. Opieka po porodzie, rzeczywiście super,ale jeśli chodzi o sam poród to nie byłam zadowolona. Moj poród skonczyl sie przy pomocy Vakum, prosiłam o cesarkę ale niestety mi jej nie zrobili. Przez cała ciąże nosiłam zdrowe dziecko, a przy porodzie mogli mi je uszkodzić. Wiec przy drugim dziecku, raczej będę się rozglądać za innym szpitalem.
 
Dzięki Ola:-) jejku ta metoda vakum to masakra ale mam nadzieje ze wszystko z Twoja Dzidzią ok? Słyszałam że mają tam najlepsza pediatrii, jej sama nie wiem już gdzie.... choć pewno musze się szybko Decydować bo z tego co czytam to czasem mają ograniczoną ilość osób czy coś takiego...
...jak wszytko ok to wszędzie dobrze a jak coś nie tak to wychodzi jaka opieka i stosunek do pacjenta:-/

...co chodzi o badania te prenatalne to wolę chuchac na zimne;-) lepiej zapłacić i wiedzieć więcej ,nie;-)
Spokojnego popołudnia Kobietki:-D
 
Anet ale wiesz ze z badaniem prenatalnym wiąże się z ryzykiem ja miałam prawie do 6-7 miesiąca ciążę prowadzona w Polsce i moja lekarka mówiła mi ze co 10 kobieta po takim badaniu traci dziecko ta moja lekarka w polsce sobie robiła bo była w ciąży jak miała 40 lat... Ja w szpitalu miejsce rezetwowalam jak byłam w 7 miesiącu...
 
Myślałam że tylko jak to badanie jest inwazyjne a jak tylko z krwi to nie jest szkodliwe...może musze jeszcze trochę o tym poczytać....
...szpital chce mieć już z głowy wiec chciałabym podjąć decyzję co chodzi o wybór...
:-)
 
Przy prenatalnym wprowadzają taka długą igłę do brzucha żeby płyn pobrać... A to drugie z krwi to napewno bezpieczne Vixen o tym pisała
 
reklama
Tak tak to z igłą to to inwazyjne ale oczywiście nie o to mi chodziło...tylko o to z krwi. Poszukam więcej info o tym...pasowałoby od a do z to forum przewerbowac;-) .
A tu czasu jak na złość brakuje.
 
Do góry