reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Własnie do miechowickiego nie chce za bardzo iść bo on ma jakieś stare metody badania jakimiś drewnianymi narzędziami w tych czasach to masakra :( to już wole iść do Witosa i zapłacić :( a jak jest z tymi badaniami co badają narządy dzidziusia bo mi to w szpitalu robili bo mnie położna zapisała a nie robi tego lekarz prowadzący ?
 
Anet, a z jakich regionów polski pochodzisz? Niestety te badania są drogie. Ja robiłam je w prywatnej przychodni. Koszt usg i badan z krwi to 555 zl. Ja miałam to za darmo, bo w badaniu przezierności karkowej okazało się ze dzidziuś ma jakis problem z serduszkiem. Trafiłam na bardzo fajnego lekarza, który skierował mnie dalej na NFZ.
No i co najważniejsze te testy są wykonywane między 10 a 14 tygodniem ciąży.

Teraz oczywiście jest wszystko dobrze i Zuzia bardzo dobrze się rozwija:)

wweerraa13@wp.pl - ja tez nie znam niemieckiego za dobrze, ale jakoś dałam rade. Trzeba się przełamać. Naprawdę myślę ze w tej sytuacji warto.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej:-) mial ktos moze stycznosc z tą Panią położną? Renata Romaniewicz
HOME

I jak dziewczyny jest z pieniazkami które się dostaje przed po itp...jest jakieś ograniczenie, max zarobków które nie powinno się przekroczyć aby nie odebrać sobie szansy na uzyskanie m.in wochengeld itp? Mam dużo nadgodzin i musze jakoś z nich zejść także może ilość h na tydzień zwiekszy mi firma i będzie się szybciej minusowalo...hmmm Macie jakieś rady:-) Dobrego dnia życzę!
 
Do góry