reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Ale bym poszła spać... A tu dupa... Czekam na małżona i jednak dzisiaj jedziemy do Tesco. Brat z dziewczyną zostaną z Młodą, a my będziemy ganiać. Ale w sumie mój tata ma rację - jutro będzie taka ciżba, że się ruszyć nie będzie dało, a poza tym brać Tośkę w ten tłum to tak trochę nie bardzo... Zwłaszcza, że tyle co była chora... Ciekawe, o której wrócimy z tej eskapady :(
 
Oooo widzisz, szkoda :( Ja miałam jechać dzisiaj, ale w końcu załatwiliśmy wczoraj... Chociaż dzisiaj też jadę, bo z Rossmanna muszę zdjęcia odebrać i zapomniałam Młodej rajstopki kupić, a że mam bon na szalone 20zł do Tesco, to żal nie wykorzystać. Zwłaszcza, że są fajne przeceny! Wczoraj mój tata kupił Młodej takie buciczki do chodzenia po domu za 12,50zł!!!
 
Byłam wczoraj z małym w "Zygzaku". Małemu się nie podobało, płakał :( Jest tam bardzo głośno, i raczej fajna rozrywka ale dla starszych dzieci.
 
Dziewczyny wczoraj/dziś malo się udzielam ale święta święta święta:)

W związku z tym chciałam Wam życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zdrówka dla Was i dla Waszych kochanych dzieciaczków :) Żeby wszystko układało się tak jak tego chcecie a nawet jeszcze lepiej;-) Spokojnych i wesołych Świąt dziewczyny !!:tak::-p;-):-):-):-):-)
 
Jak tam dziewczyny swieta mijaja?:-)
jw sie niestety tak za przeproszeniem obzarlam ze szok a to jeszcze nie koniec przeciez swiat :-\ po co moja mama tak gotuje....
 
reklama
Do góry