reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
No nie pałam do nich miłością :D Mój do pracy dopiero pojutrze, ale najważniejsze, że zajęcia zaczyna dopiero 3-go :D Będę go mogła codziennie rano wykorzystywać do pomocy :D
 
Mamusie Kochane, zapomniałam na śmierć Was zapytać :)
Nie ma któraś może ochoty na górskie szaleństwo? ;)
Jedziemy z mężem i Tośką do Międzybrodzia Bialskiego na weekend 13-14-15 stycznia. http://noclego.pl/oferta/232529/
Pokoje tak, jak w ofercie, z łazienkami, za 35zł. Niestety jedziemy sami, a szkoda, bo Tośce przydałoby się towarzystwo do zabawy, a nam do rozmów :) Nie ma któraś z Was ochoty na weekendową wycieczkę z rodziną? :)
 
Hehe moj byl wykorzystywany do pomocy przez caly ten czas:-) to milych odwiedzin dzis zycze my sobie odpoczniemy dzis :-D
u Ciebie zreszta same imprezy sie szykuja. swieta, sylwester, roczek... a wlasnie jakie plany na roczek?
 
kaczucha, a nie macie łóżeczka turystycznego? My na wakacje pożyczyliśmy od mojej cioci taki kojec wielki i w nim Tośka spała nad morzem. Albo w łóżku z Wami nie uśnie? Moglibyście sobie wziąć pokój z łóżkiem małżeńskim i Zuzia by spała między Wami :) My tak robimy, bo nie chce nam się znowu tego kojca brać, strasznie dużo miejsca w samochodzie zajmował :)

Roczek robimy dokładnie 3 stycznia. Nie przekładam imprezy na weekend, bo nie chcę, żeby znowu teściowie się "zasiedzieli". A tak to w tygodniu nikt nie będzie siedział do późna, bo następnego dnia do pracy. Zapraszamy tylko rodzinę, a i tak będzie 17 osób... Przyjęcie zaczynamy tak koło 17-18 (Młoda śpi do 16, zanim zje obiadek, zanim się ubierzemy, to zejdzie trochę czasu) i niestety robimy je u moich rodziców na górze, bo u nas na dole są tylko dwa małe pokoiki i się nie pomieścimy... Co do jedzenia, to tort chcę zrobić sama, z lukrem plastycznym no i coś na ciepło, ale jeszcze nie wiem co, bo jakoś pomysłu nie mam :(
 
Ostatnia edycja:
Ja tez kupilam i lukier i barwniki i do wykrajania kwiatkow z masy. ulepilam jej misia, prezenty i kwiatuszki. mnoe sie tam podobalo:-) jakbys chciala cos pozyczyc to moge ci udostepnic;-)

u mnie poza ciastem kawa i herbata byl tylko barszczyk bialy i krokiett. tez nie chcialam dluigiej imprezy wiec po 2-3 godz wszyscy poszli do donu bo dla Zuzi tez to meczace bylo tyle ludzi i wszyscy uwage skupiali na noej:-\
 
Ostatnia edycja:
KONIECZNIE POKAŻ ZDJĘCIE TORTU!!! Ja chciałam zrobić głowę lwa, znalazłam fajny szablon, zobaczymy, jak wyjdzie :D
Co do jedzonka, to też myślałam, żeby zrobić żurek i pieczonki, smaczne, szybkie do zrobienia i nie trzeba stać przy garach, ale moja mama kręci nosem, że mało wykwintne danie... Zobaczymy, jak to będzie :D
Dziewczynki, pochwalcie się Waszymi Maleństwami w wersji Świątecznej :D Tu my ;)

 
Nulini jaka Ty jestes ladna:-) jejku... ja zapomnialam o aparacie. mam jakies filmiki na kamerze za to... nulini a jak masz w ogole n imie? jesli mozna wiedziec:-)
 
reklama
Na imię mam Ania :) I dziękuję za komplement :D Hehe, zawsze tak było - gruba, ale ładna z buzi ;) Też mamy bardzo mało zdjęć :( Zawsze się nastawiam, że popstrykamy i nic z tego nie wychodzi :( Dlatego na roczek poprosiłam kolegę i on będzie nam trzaskał zdjęć ile wlezie :D
 
Do góry