reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Wiesz co, przy pierwszej wizycie trzeba właśnie wykupić kartę klubową za 10zł :)

WDECH - WYDECH!!! WDECH - WYDECH!!!

Laseczki!!! Właśnie do mnie zadzwonili z salonu AUDI!!! Mam się stawić w poniedziałek na 9 rano do działu handlowego.
Tylko nie wiem, czy się cieszyć, czy nie, bo nic mi nie powiedziała, czy dostałam pracę.
Tylko że szef prosił, żeby przekazać wiadomość i dlatego dzwoni i mam sobie zarezerwować jakieś 2 godzinki.
No i nie wiem, czy zaprosili wszystkich i będą robić jakąś dodatkową rekrutację czy cuś, czy już się na mnie zdecydowali i będziemy po prostu omawiać zakres obowiązków, etc. Cały weekend niepewności :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nulini mam mało czasu na pisanie ale zaglądałam w oczekiwaniu na wieści. Gratki i trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli :tak:
Pozdrawiam wszystkie mamy, jutro mam wolne więc coś więcej skrobnę.
 
Nulini- trzymam kciuki :)
Moja mówi mama tata ciocia adrian to ajan, banan to nana, głównie mówi mama i daj to :) na moją mamę mówi bejbe a my mówimy Bida.
Mój sposób na nocnikowanie to było zająć ją na maxa jak siedzi-opowiadanie co jest na obrazkach w książce, ciastka, herbatka, teraz mam problem bo jak się załatwi to i tak chce jeszcze siedzieć i tak 30 minut średnio bo nie ma czasu wstawać bo klocki układa...a ja mam stresa że jak wstanie a nie zauważę to wyleje zawartość...
a pro po- wiecie jak montować zwykłą nakładkę na sedes? koleżanka mi pożyczyła i tłumaczy żeby uważać bo się ślizga po desce i jej córka raz ujechała i się wystraszyła i koniec tematu. Mówię to mamie,a ona zdziwiona że takie niebezpieczne urządzenia dla dzieci robią, i wykombinowała że nakładkę kładzie się na gołym sedesie i przyciska deską żeby była stabilna... a moje wszystkie znajome/kuzynki mordowały się ze ślizgającymi nakładkami ;)

Ja mam zamiar chodzić u nas w gimnazjum w Gnaszynie na aerobik, ale to jeszcze nie teraz
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny troche mnie nie było ale taka fajna pogoda że do południa siedzimy na dworze, później młody idzie spać to ja szybko mieszkanko ogarnę i jak wstaje coś zje i codziennie gdzieś wybywaliśmy bo w domku Niko się strasznie nudzi i szaleje :) A tak po za tym to we wtorek byliśmy w szpitalu bo byliśmy u znajomej i jej szkrab zamykając drzwi przytrzasnął rączke Nikosiowi na szczęście nic się nie stało tylko mocno stłuczona.
Odnośnie pieluchomajtek powiem wam że super sprawa Niko lata w nich od czerwca, rzeczywiście są troche droższe ale pieluchomajtki są też z huggies i cenowo trafiają się nawet po 35 zł paczka więc nie jest źle i są dużo bardziej chłonne niż pieluchy :) A niko się tak do nich przyzwyczaił że nie chce już chodzić w zwykłych pieluszkach.
Widzę że wątek odnośnie gadania :) heh moje dziecię jak tylko otworzy oczy to od razu gada i przestaje gadać gdy pije mleko, ogląda małych odkrywców ( ulubiona bajka ) i śpi :) a mówi juz mama, ania , tata, daj to, ciocia, dziadek, sara ( do psa i woła psa cmokając ), nie ma, brawo, tak, nie, adian (adrian - kuzyn ), meko (mleko) i jeszcze kilka dźwięków które oznaczają włączyć i wyłączyć, jakie pyszne, i dźwieki jakie wydaje pies, kot, krowa i owieczka :)
Nulini - trzymamy kciuki
Beti mój synek jak dostał nocnik był zaciekawiony co to i tak jak chciał to sam szedł na nocnik a mamy grający ( jak zrobi siku to gra ) i tak najpierw raz przed kąpielą siadał i sikał i stopniowo coraz częściej latał do łazienki po nocnik. Ale sprawy na nocniku są ekspresowe siada i steka i czeka az muzyczka zacznie grac, jak tylko zagra to wstaje krzyczy tata i bije brawo i wylewamy zawartość nocniczka. Teraz lata tak z 6 razy na nocnik i dzisiaj jest drugi dzień kiedy po domu lata bez pieluszki. Zobaczymy co będzie dalej :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry