reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Witam serdecznie! Dziś przypadkiem tutaj trafiłam, czy można się do Was przyłączyć? :happy: Przeczytałam tylko kilka pierwszych stron wątku, ale w wolnych chwilach (hmmm) postaram się nadrobić zaległości.
Mam na imię Natalia, jestem mamą Marcelka (2 lata 8 m-cy) i Kai (2.5 m-ca).
Pozdrawiam!
 
reklama
Odnośnie pieluchomajtek powiem wam że super sprawa Niko lata w nich od czerwca, rzeczywiście są troche droższe ale pieluchomajtki są też z huggies i cenowo trafiają się nawet po 35 zł paczka więc nie jest źle i są dużo bardziej chłonne niż pieluchy :) A niko się tak do nich przyzwyczaił że nie chce już chodzić w zwykłych pieluszkach.

aneczka gdzie kupujesz te pieluchomajtki po 35 zł? Bo Pantsy Pampersa wszędzie są po 57 zł, a sztuk tyllko 52 :(
 
Asiu po 35 są Huggies czasami na promocji się znajdzie jakiś czas temu były w tesco po 37 chyba (tam są najczęściej promocje na nie) trzeba patrzeć a kupuje je bo są troszkę tańsze. Czasami też patrzę po sklepach internetowych a że mój tato troche jeździ po Polsce to czasami odbiera i nie płaci się za przesyłkę.
 
Dzięki
:-) Cos więcej o mnie? Mieszkam w centrum, okolice Placu Biegańskiego. Mam 31 lat, w lipcu skończę 32. Pracuję w domu, co jest komfortowe przy dzieciach :tak:A to moje skarby:
Zdjęcie0958.jpgZdjęcie0979.jpgZdjęcie0990.jpg
 
Dzięki za miłe słowa.
Ech, nie dam rady nadrobić tych 50 stron, nie ma szans, więc wybaczcie, że początkowo nie będę w temacie...
Aneczka - to może jakiś wspólny spacer kiedys?
 
reklama
lili, śliczne dzieciaczki :D A w ustawieniach zmień sobie ilość wyświetlanych na stronie postów i do nadrabiania będziesz miała tylko 13 stron :D
 
Do góry