reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Beti, nie, wieczorem usypia z pozytywką, a w dzień bez niczego :)

aleksandra,
Paulinę Żelazko też znam :D Bawiłam się z nią na tegorocznym Sylwestrze :D Coraz więcej znajomych nas łączy :D
 
reklama
Lili jak najbardziej na wspólny spacerek możemy się umówić my w sumie codziennie jesteśmy na dworze tylko przy takich mrozach to troche krótsze spacerki

Nulini gratulacje nowej pracy. Fajna praca jedynie to nie lubie tych "garniturków" ale trzeba się przyzwyczaić :)

U nas dzisiaj dzień lenistwa :) w sumie cały dzień pełen relaks :) młody super humorek i sam się ślicznie bawił a ja troche odpoczełam. Ostatnio coś kiepsko się czuję ale mam nadzieje że to tylko chwilowe, więc przydał się jeden dzień odpoczynku.
 
Witajcie :-)
Podczytuje Was w kąciku :sorry2: Jak na razie brak czasu, sesja trwa do tego mój malec marudny strasznie, daje mi popalić i w dzień i w nocy. Miejmy nadzieje że to chwilowe bo czasem nerwów mi już brak i sił. Jakieś kiepskie samopoczucie mam.

Witajcie nowe mamusie :-D

kaczucha12345 wybacz że dopiero teraz odpisuje ale na mnie nie licz na fitness, zakupilam sobie platforme wibracyjną jak na razie wystarczy mi, wytrzęsie mnie za wszystkie czasy :tak: a znając mnie to bym pochodziła troszke i zrezygnowała, nie nadaje sie :sorry2:

Pozdrawiam Was cieplutko i dzieciaczki Wasze, ciepełko wskazane tym bardziej że podobno mają być straszne mrozy :szok:
 
Witam w ten mroźny dzień
My to nawet dupska nie ruszamy z domu na krok tyle co do samochodu i z ... :)
marta870 może taka pogoda wszystko przejdzie jak wiosna przyjdzie

Miłego dnia dziewuszki
 
reklama
Do góry