reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Beti Pola proponujesz mi bym przyjechała w odwiedziny? :) Czy proponujesz usługi opieki nad dzieckiem? :) Beti jak na odwiedziny wcale nie mieszkasz za daleko, chętnie bym przyjechała.

Moje oglądanie żłobków to na razie tylko rozeznanie rynku, bo póki co nie wracam do pracy. A jednocześnie to fajna rozrywka dla młodego, nowe środowisko, nowe zabawki, nowe bodźce :)

Nulini, opowiedz coś o tej nowej pracy. Pracujesz już? Jakie warunki Ci zaproponowali?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny na dworze można zamarznąć.
Ja wysprzątałam cała chatę :) aż zdziwiłam się jak czysto :D
Beti i jak tam serduszka , my odkąd urodził się mały nic nie robimy na żadne miłosne sprawy :>
 
ja przepraszam że tak rzadko ale kursuję między domem pracą a teściami, na Karolę chucham i dmucham bo szczepienia w przyszłym tygodniu chciałabym zaliczyć ale niestety pies mi się rozchorował i jeszcze bieganie do weterynarza mi doszło... dziś byłam na szybkich i jak się okazało ogromnych zakupach w tesco - niby nic nie kupiłam takiego a 300 zł poszło... juz muszę zmykać bo znowu mi pies wymiotuje... postaram się zameldować jutro... pozdrawiam gorąco...
 
asia844- proponuję i jedno i drugie :)
Siedzę sama w domu, murzynka zrobiłam więc możesz na kawkę wpaść :)
aleksandra- nie dałam rady-gości miałam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie z rana dziewczyny :)
Dzisiaj chyba nici z wychodzenia z domku u nas teraz na termometrze - 19 :/ troche zimno, chociaż może weżmiemy autko i pojedziemy gdzieś żeby młody sie wyszalał może do magicznej krainy. A po południu młodego podrzucimy do babci a my skoczymy na zakupy :) Bo z Nikosiem zakupy trwają o połowe dłużej :)
W sumie wczoraj mało co się ruszalismy z domku i też wysprzątany cały domek, ciasteczka upieczone :)


Nulini to nie dobrze że Tosia na katarzysko, szybkiego powrotu do zdrowia bo katarek strasznie męczy takie dzieciątka i przy okazji rodziców też. Jak tam udało się wszystko w związku z pracą?
Ja też szukam pracy ale doszłam do wniosku że może właśnie zajmę się jakims szkrabem u siebie
w domku choćby dorywczo. Bo szczerze ciężko coś znaleźć a może tak by się udało :) Ogłoszenia już dałam :) Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Jej właśnie włączyłam wiadomości i wszędzie mowa o małej Madzi - masakra jakaś , jak sobie pomyślę o tym wszystkim :(
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana tak zimnego że szok to u mnie -23 ?!
Jak troszke się ociepli mykam do jyska zobaczyć meble do małego pokoiku :) prawie udało mi się namówić męża :>
aneczka powodzenia z szukaniem dziecka , i udanych zakupów
również widziałam o MAdzi powiem szczerze SZOK .
 
aneczka my też dziś raczej nie wychodzimy. Ale widzę że też aktywnie spędzasz czas z małym, to tak jak My :) Ciągle gdzieś chodzę albo jeżdżę z małym :)
Gdzie zamieściłaś to ogłoszenie? Przypomnij mi, mieszkasz na focha?

Straszna tragedia, biedne dzieciątko...
 
Wybaczcie dziewczynki, że nie piszę, ale po pracy tylko Młodą tulę, później odrabiam "prace domowe" i idę spać... Ale już mam weekend, więc luźniej :D
W pracy ogólnie luz, póki co tylko się uczę, wypełniam testy, oglądam katalogi i prezentacje i przysłu****ę się kolegom po fachu :) Ale codziennie jestem uczesana, umalowana, ładnie ubrana, na obcasach, więc moja psychika wreszcie wróciła na swoje miejsce :p
 
reklama
Nulini fajnie że zaczęło Ci się układać wszystko :) Ale opowiadaj jakie warunki finansowe Ci zaproponowali? Podpisałaś już umowę? Na jaki okres czasu? Weekendy masz wolne?
 
Do góry