reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Zawsze z małym wychodziłam, nawet w zeszłym roku, gdy dopiero co się urodził. Gdy był noworodkiem to wychodziłam z nim tak do -5. Pamiętam jak moja mama łapała się za głowę i mówiła bym nie wychodziła z noworodkiem na spacer zimą, ale ja wychodziłam chociaż na chwilę, mały nigdy nie chorował.
 
reklama
ale ja nie mówię o -5 tylko o większych takich jak teraz :) ja wychodze do -7 nawet na chwilkę ale teraz jest wiatr i powyżej -5 :) zresztą każda mama wie co najlepsze :]
 
Jak jest -15 to wychodzimy, jeśli nie ma wiatru i świeci słońce. Chociaż na 10 minut ale musimy się przewietrzyć, więcej ubierania niż tego spacerku, ale lepszy taki niż żaden.
 
A Młoda uwięziona w domu... Ma taki katar, że masakra, a poza tym ostatnio strasznie wieje w dzień i nie chcę, żeby Robert ją ciągał w taką pizgawicę...
 
Nulini to niedobrze :( oby mała szybko wróciła do zdrowia .
Ja uważam że nie powinnam wychodzić z małym przy -10 , ale zawsze każdy robi jak uważa :> .
Mam strasznego łobuziaka ostatnio zrobił właśnie porządki w 2 szafkach i ciekawe kto teraz posprząta :( A ja już śpiąca
 
Witam z rana .
Ostatnio straszna cisza tutaj :)
Świetne macie te pociechy <oglądała zdjęcia> dodalam parę mojego lobuza .
Jest tak zimno że szok normalnie, z nudów zrobiłam synkow firankę do pokoiku :D
Miłego dnia
 
Ja mam zamiar pobawić się dzisiaj w masie solnej, jakieś serduszka czy coś :)
A Wy macie już jakieś pomysły na walentynki ???
 
Ostatnia edycja:
Pomysłu na walentynki nie mam ;) Dam mężowi buziaka, i może mu wystarczy? :-)

Faktycznie cisza tutaj straszna, jakieś ciekawe tematy do dyskusji trzeba podrzucić.

Wiecie co, jestem na etapie poszukiwania żłobka dla młodego gdyby udało mi się wrócić do pracy. Jeżdżę po żłobkach z młodym i oglądam, jestem z nim tam ze dwie godzinki, on się pobawi a ja sobie oglądam placówkę... Byłam już w "Aniołkowie", "Bystrzaku" a dzisiaj odwiedziliśmy "Bajkowy Mini Żłobek"
 
reklama
Do góry