reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
kaczucha, jaki wyrzutek? ;) Ja w ogóle nie mam konta na fb ani na nk, jakoś nie jestem fanką portali społecznościowych.

Nulini, to super że z pracą zaczęło się coś dziać :) Na pewno dostaniesz tą pracę, do sprzedaży gdzie trzeba zrobić odpowiedni "obrót" często przyjmują.

Z czego piją Wasze dzieci mleczko? a z czego inne napoje? Kupiłam dzisiaj Kubusiowi bidon ze słomką,od razu "zajarzył" jak z tego pić :) Podobno picie z kubeczków ze słomką jest bardzo zdrowe, mięśnie ust pracują co przyda się przy nauce mówienia... i chyba są zdrowsze na zęby w porównaniu z niekapkami.
 
Aleksandra, z Agatą Tomczyk 5 lat studiowałam w jednej grupie, a z Agatą Kasperską 3 lata w klasie w liceum spędziłam :D

kaczucha,
jaki wyrzutek! Monikę Małek też znam, chociaż nie mam jej w znajomych :D Fokus Margas chodził z moim Robertem do klasy w technikum, parę razy się z nim widziałam :D Z Borysem Albrychtem chodziłam do liceum :D A z Agatą Szczesiak do klasy przez rok (albo dwa lata? Nie pamiętam...) :D

asia
, Tośka mleko na śniadanie i kolację pije ze zwykłej butli LOVI, a herbatkę - jak jej się zachce - albo z kubka LOVI 360, albo ze zwykłej butli. Niekapka nie ma siły trzymać w łapkach :D Ja z kolei uwielbiam portale społecznościowe :D
 
Ostatnia edycja:
witam się po powrocie:)
wprawdzie wróciliśmy w niedzielę w nocy ale w poniedziałek byłam u lekarzy z Karolką ponieważ dostała jakieś dziwnej wysypki na samych stopach-podeszwach więc najpierw pediatra potem dermatolog - diagnoza że to uczulenie na buty - przepisane 2 maści które muszę mieszać i 2 razy dziennie smarować... we wtorek w pracy urwanie głowy a w domciu czekała sterta prasowania i tak zleciał dzień nawet się nie obejrzałam...a dziś gotowanie, renament i uprzątanie zabawek bo kolejne w drodze do domciu więc rotację trzeba zrobić i walka o zabawki bo powyjmowałam te które były pochowane i mi Karolka oddać ich nie chciała więc chwila spokoju bo się właśnie nimi bawi:)
u nas kalendarz ze zdjęciami pod choinkę był - dostali i moich rodzice i teście, nad dniem dziadka i babci też się zastanawiam nad koszulkami ale chyba nie do końca się sprawdzą więc szukam inspiracji a tu czasu coraz mniej...
co do kubków to ja nakupowała chyba z 6 różnych jak chciałam z butelki zrezygnować to przyjął się tylko ten mały zielony z lovi z takim grubym płaskawym ustnikiem ale on był krótko bo żeby się dziecko napiło musiało głowę do tyłu przechylać lub pić w pozycji prawie leżącej więc szybko dokupiłam ze słomką z babyono bo 200 ml pojemności i z wyjmowanymi uchwytami i sprawdził się w 100 % a teraz to niekiedy nawet to przez zwykłą słomkę do drinków mi pije jak jej chcę coś przemycić chociaż jak ugotuję kisiel to pije bezpośrednio z otwartego kubka tylko trzeba jej trzymać bo wylewa z premedytacją...
na razie zmykam bo już nudy na "niższym poziomie" ...
 
No własnie to przechylanie głowy bardzo do tyłu przy niekapkach jest denerwujące :crazy: Ogólnie niekapki trudno utrzymać w czystości, te uszczelki trzeba zdejmować by dokładnie umyć, a w środku "dziubka" nie można niczym wymyć bo jak dotrzeć w te zakamarki?
Mój znów dostał jakiegoś uczulenia na rękach :confused:
 
reklama
ale czytania :)
Kaczucha jaki wyżutek czasem wystarczy mieszkać na 2koncu miasta i już bez znajomych wspolnych . :)
asia moj mleko z butelki a picie czasem z butelki czasem kubka ale lipa te kubki takie dziury że szok
nulini to fajnie ja Agate Kasperska znam z osiedla blisko mieszkamy a ta2 przez przyjaciołke sie zapoznalam na jej weselu :)Z Markiem chodzilam do szkoły :-D
 
Do góry