reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

czesc ale sie ciesze :-)ja jestem cala za spacerami:tak:.jestem fryzjerka w dublinie mieszkam juz 5 lat.obecnie nie pracuje .na zecz mojebo bubeczka nie wrocilam do pracy po 6 miesiacach urlopu maciezynskiego tak wiec nie ukrywam ze mam sporo czasu na spacerowanie .wlasnie sie zbieramy do parku napisz mi cos wiecej o sobie gdzie mieszkasz i co porabiasz
 
reklama
Hejka:happy: Ja również obecnie nie pracuje wiec tez mam duzooooooo wolnego czasu:-)I jak na razie do pracy nie jest mi spieszno, tutaj pracowałam jako pokojówka bo niestety z angielskim jest trochę kiepsko wiec jakoś nie widzę sensu zostawiać bąbelka na rzecz pracy w hotelu Obecnie mieszkam na Santry D9 wiec troszkę mamy daleko do sobie wiec codzienne spacerki raczej odpadają ale mam nadzieje, ze damy rade coś wymyslec Zawsze można pomyśleć o jakimś spotkaniu w centrum Autobusem mam gdzieś 20 minutek wiec nie jest źle a Miki na pewno ucieszy się, mogąc pobawić się z nowym kolegom
 
hej :-)super ja praktycznie to w centrum jestem codziennie do st.stephen"s green parku hodzimy maja tam fajny plac zabaw musimy sie jakos umowic na jakis dzien daj znac kiedy wam odpowiada .jeszcze tylko pogoda musi dopisac ale co tam wiosna juz tuz tuz;-)
 
Witam , mam na imie Monika co zreszta widac w moim nicku ;D Pisze do Was gdzys mam ogromna prośbę :) Czy orietuje się ktoś z Was na temat szkół (Junior) dla najmłodszych 4 latków w Dublinie??Interesuje mnie Dublin 11 lub jakaś dobra sprawdzona szkoła w okoliwcy .Gdzie chodzą również dzieci polskie.Mój mały zna podstawowe słówka ale jest bardzo wstydliwy boje się tego pierwszego razu kiedy przekroczy szkolny próg ;P Jeśli ktoś z Was posiada takowe informacje lub posyła dziecko w takim wieku do szkoły to prosze o informacje bede bardzo wdzięczna.Może jest gdzieś wątek na temat szkół a ja go przegapiłam??Pozdrawiam serdecznie:)
 
Witam,
Mimo że dawno nikt nie zaglądał na ten wątek, odważę się pozostawić swoje pytanie - mam nadzieję, że nie bez odpowiedzi;-)- do mam z dublina 17 w szczególności:-)
Zaczynam się interesować przedszkolem dla swojego dwulatka, chętnie poznałabym opinie mam z d 17 o okolicznych przedszkolach. Nie ma to jak informacja z pierwszej ręki, czyli od mamusi przedszkolaka:-)
 
Witam,
Mimo że dawno nikt nie zaglądał na ten wątek, odważę się pozostawić swoje pytanie - mam nadzieję, że nie bez odpowiedzi;-)- do mam z dublina 17 lub sąsiadującego dublina13, w szczególności. Zaczynam się interesować przedszkolem dla swojego dwulatka, chętnie poznałabym opinie mam z d 17 o okolicznych przedszkolach. Nie ma to jak informacja z pierwszej ręki, czyli od mamusi przedszkolaka:-)
 
witam wszystkie mamy mieszkajace w Dublinie,
mieszkam w Dublinie od miesiaca wiec nie mam jeszcze tutaj znajomych,w zwiazku z tym mam pytanie-czy sa jakies mamusie,ktore mialyby ochote spotkac sie na spacerek lub kawke i zabawe z maluchami? ;-)
mam 15-miesiaczna coreczke,ktora uwielbia dzieci a niestety nie ma sie z kim bawic...
pozdrawiam serdecznie ;]
 
reklama
Witam wszystkie mamy z Dublina. Od Maja prowadze zajecia plastyczne dla dzieci (od 12 miesiecy do 4 lat). Bright Sparks - Art Sessions. W kazdy wtorek rano 10.30-11.30am i po poludniu 1-2pm. Zajecia odbywaja sie Art Studio, F2 Centre, Dublin 8. (7 euro). Bardzo serdecznie zapraszam! Jesli macie pytania - prosze smalo pytac na forum lub prosze kontaktowac sie teefonicznie. Asia 0857162931
 
Do góry