reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Düsseldorfu i okolic

reklama
Witam Wszystkie Mamy z Dusseldorfu i okolic! :-)
Ja co prawda jeszcze mamą nie jestem, ale rozwiązanie zbliża się dużymi krokami.
W związku z tym mam gorącą prośbę, o informacje na temat porodówek i polskich położnych w Dorfie.
Może ktoś ma kontakt z dobrą, polską położną.

pozdrawiam, :-)
 
witam.rówież ten temat mnie interesuje bede mieszkac w Monheim am Rhein szukam namiarow na polska polozna badz na polskiego ginekologa.
 
Witam, jestem od 2 miesiecy mama i chetnie poznam inne mamy w Düsseldorfie, zeby moja mala Sofia poznala inne Polsko-Niemieckie bobasy :)
Pozdrawiam z Oberkassel!
Justyna
 
Jestem mama z Neuss :)Na imie mam Asia. Chetnie poznam jakies mamy z tych okolic bo czuje sie osamotniona w tym jeszcze obcym jak dla mnie kraju... Mam 2 miesiecznego synka i mam 20 lat.
pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry