reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z FRANCJI!

my się powoli szykujemy dziś na spacerek - bo muszę do tego cholernego banku wrrr..... Wiki pewnie będzie chciała hulajnogę zabrać, ale nie ma mowy, bo jeszcze kaszle i jak się zapoci i nałyka zimnego powietrza, to na nowo zacznie się chorowanie
 
reklama
Akwarelka maz mi pomaga ile moze ale ja tez nie moge go wykorzystywac do granic bo wstaje o 7.00 i wraca o 19h, niech szlak trafi te francuskie przerwy 12-14!!!tak to by dniowke odwalil i w domu byl! on pomaga mi duzo, zaraz po przyjsciu z pracy to on zajmuje sie mloda, ja tylko kapie -razem z nim zreszta. a tak to po pracy mimo ze padniety pomaga nawet do 1h w nocy. zawsze.
 
ooo jak nas duzo! super! mala dalej chora pojechalismy do tego fajnego szpitala wieczorem bo miala goraczke! ale powiedzieli ze wirus i tyle! a ona dzis rano znowu wymiotowala i jak dawalam jej czopka to pielucha sucha taka jak ja zalozylam! potem siku troche zrobila ale dalej wymiotuje! nie wiem co ma wirus do sikania no ale jak lekarze tak mowia to tak ma byc!!! i wogole malo pije! i taka jest padnieta ze ledwo stoi! zobaczymy wieczorem jak z nia bedzie ! no ale trzeba czekac!
pozdrawiam dziewczyny i jak tylko bede miec czas obiecuje poprawe i napisze wiecej! pozdrawiam!
 
Dziulka gratuluje meza moj to palcem nie kiwnie! a wczoraj jak bylismy w szpitalu to walnal komentarz taki ze myslalam ze mu walne normalnie!!bo wczoraj nie poszedl do pracy bo musielismy z mala do szpitala jechac a ze ja po fr nie mowie to on musial byc! i powiedzial ze mniej kasy przez to dostanie na koniec miesiaca!!wyobrazacie to sobie!!!!!!! on z mala to moz tylko 10min posiedzi a ona tak bardzo chcialaby siez nim bawic , i szuka ojca we wszystkich napotkanych facetach!!jak on mnie denerwuje!!
 
porzeczkas : witaj, pewnie ze dolanczaj, nam tu sie dopiero od kilku dni watek rozkreca, czym wiecej nas tym lepiej!!!!!!
jak znajdziesz chwile, to napisz nam cos o sobie :)

zoe: 3mam kciuki, zeby przeszlo! no a maz... to niezbyt sie zachowal myslac o wyplacie na koniec miesiaca, a nie o malej, ktra wlasnie jest w szpitalu... a ze dziecko szuka ojca w innych, to normlanie, taki etap. moj synek tez widzi tate tylko wieczorami i to nie zawsze, bo maz nie wraca przed 20 - 20h30, a on juz o 20 raczej jest w lozku oprocz wyjatkow-pijedynczych wieczorow od czasu do czasu, a tak to w weekendy. i jak widzi tate to tez ma szal i go nie odstepuje na krok, w weekend ja moge nie istniec, wszystko lacznie z kapaniem, jedzeniem, przebieraniem robi tata :)
 
dziewczyny ja tez sie powoli szykuje na spacer, zajrze ok. 15 jak wrocimy na podwieczorek... oby maly pospal choc godzine pozniej... bo jak nie, to bedzie powtorka z wczorajszego filmu ...
jeszcze kawe lykne przed wyjsciem, bo padam i za 10min nas nie ma :)
papaty
 
Mieszkam we Francji od 2 lat dokladnie Cosne Sur Loire...Oliwia urodzila sie tutaj bo zbyt duzo sie nasluchalam o porodach w Polsce:-D:-D:-D Ja nie pracuje, jestem caly czas w domku z Mala i juz mi sie to strasznie nudzi....chociaz przy niej ciezko znalezc czas dla siebie, wszedzie jest jej pelno....Jestesmy dopiero na etapie nauki chodzenia, mamy tylko 3 zabki...ale za to bardzo duzo mowi po swojemu...
 
porzeczkas : ciesz sie poki mala siedzi z tylkiem na miejscu i nie ma czyum gryzc :) ja jestem na etapie koapania, odmawiania jedzenia (wolania kolejnej innej rzeczy, potem odmawiania i tak), rzucania sie na podloge itp :)
planujesz isc do pracy???? ja od kilku dni dostaje takiego czadu, ze zaczelam o tym powaznie myslec hehe
choc wiem, ze nie pojde, przejdzie mi pomysl jak tylko maly sie uspokoi a ja odpoczne :)
wlasnie mi zasypia, boze...zeby choc godzine pospal!!!! ze spacerku juz wracalismy biegiem, bo marudny, wyrzucal auto, rzucal sie itp
kupilam sobie sweterek z golfem siwy, i nawte nie mam sily go przymierzyc, taka jetsem wypluta... a tu dopiero 15... a gdzie ti do 20... o nie-eeeeeeee........... :(
 
reklama
Witajcie Dziewczyny:-)Moge dolaczyc do grona??Mieszkamy we Francji, mam 13 miesieczna coreczke Oliwcie....
witaj:)

zoe - rób wszystko, żeby piła!! jak się odwodni (oby nie), to już tylko szpital i kroplówka. W polsce jest Hipp Ors200, taki marchewkowy, niedobry, ale mega skuteczny "soczek", który zapobiega odwodnieniu.

My po spacerze, ja zrobiłam awanturę w banku ze hej!
mięcho mi się piecze i tak ładnie pachnie, że się głodna robię
 
Do góry