reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z HARLOW lub okolic.

Bzowa Babuleńka dziekuje za odpowiedz. Czy moglabys opisac mniej wiecej jak ten sure start wyglada? ile dzieci jest w grupie...ile sie placi ...i ogolnie napisz co mozesz...Nie szukam w sumie przedszkola calodniowego dla mojej Małej , zalezy mi poprostu by miala kontakt z innymi dziecmi...poza tym mam pytanko....poniewaz Twoja Coreczka jest w podobnym wieku co moja,wiec chcialam sie spytac czy juz mowi, jesli tak to czy duzo ? martwie sie troche bo moja mowi bardzo mało, podstawowe slowa : ( z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkie Mamy ;)
 
reklama
Kochana sabrrrinko :-)

Sure start to jest taki program rządowy całkowicie finansowany przez państwo, tworzone są w ten sposób takie children's centre. Wpisz sobie w google to poczytasz dokładnie o co biega. Ogólnie wygląda to tak, przychodzisz z dzieckiem do takiego jakby przedszkola ma tam organizowane rożne zajęcia są rożne sale zabaw, można uzyskać poradę w zakresie zdrowia i pielęgnacji no i takie tam...jest plac zabaw, piaskownice...dużo dzieci i mam. Można coś zjeść, napić sie kawki ogólnie bardzo fajna atmosfera. Teraz na przykład organizowane są mikołajki. Nie można tam zostawic dziecka musisz być z nim. Jesli masz ochote to mogę sie z Tobą umówić i pójdziemy razem. Napiszę Ci na priv. swój numer.

Jesli chodzi o moją córeczkę to mówi ślicznie już od dłuższego czasu, ale nie martwiłabym się tym na Twoim miejscu bo z tym gadaniem to różnie bywa ;-)

Pozdrawiam!
 
Witam jestem szczesliwa mamusia 2letniego Davida,i za 2tyg.przeprowadzam sie do Harlow,poszukuje mam na plotki,kawke i na spacerki z naszymi pociechami Pozdrawiam wszystkie mamy z Harlow
 
Witam wszystkie mamusie z Harlow - uk. Wprawdzie jestem mamusią 33 letniej corki (mam 56) a na to forum trafilam przypadkiem poszukujac nowych znajomości w Harlow. Mieszkam u córki (przeprowadzila sie do Harlow w 09/2008) od kilku miesiecy i szukam jakichś znajomych (angielski znam b.słabo), żeby móc pojsc razem na kawę i pogaduchy. Może młode mamy mają jakieś znajome starsze panie (nie tylko panie), które też chciałyby się skontaktować? Jeśli chcecie mieć godzinkę dla siebie to mogę pojść z waszą pociechą na spacer w tym czasie. tel. 0127 94 25 763. Pozdrawiam
progress.gif
:-)
 
czrna1981 - kochana,jesli szukasz poradwpsolnej kawki czy spacerku jestem otwarta na propozycje:-) Mieszkam w Harlow od roku,mam 6miesiecznego synka.ze znajomosciami slabo poniewaz przez ten rpk nigdzie nie pracowalam a moj maz tylko z anglikami,wiec sama rozumiesz.... Bardzo chetnie poznalabym kogos,zeby poplotkowac,wymienic sie nowinkami itp:) Jak będziesz miaa ochote odezwij sie na forum:)pozdrawiam cieplutko!!!:-)
 
czrna1981 - kochana,jesli szukasz poradwpsolnej kawki czy spacerku jestem otwarta na propozycje:biggrin2: Mieszkam w Harlow od roku,mam 6miesiecznego synka.ze znajomosciami slabo poniewaz przez ten rpk nigdzie nie pracowalam a moj maz tylko z anglikami,wiec sama rozumiesz.... Bardzo chetnie poznalabym kogos,zeby poplotkowac,wymienic sie nowinkami itp:) Jak będziesz miaa ochote odezwij sie na forum:)pozdrawiam cieplutko!!!:biggrin2:
 
hej dziewczyny.widze ze temat troche juz stary ale moze jednak znajdą sie jakies oczekujące maluszków mamy w okolicach Harlow :)niedawno sie tu przeprowadzilismy i narazie nikogo jeszcze nie znam niestety :(
Mam termin na 12/09 i bardzo chętnie wybiore sie na spacer i pogaduchy z inną mamą i jej pociechą we wrześniu. pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry