reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Hej dziewczyny
Jakieś tu pustki świeca na naszym wątku.
Mało kto tu już zagląda.JA jak wchodzę i widzę ze nic nie jest napisane nowego to nie chce mi się nic pisać.
Ale jakiś czas temu już przerabiałyśmy taka pustkę pamiętam że tylko Shilla i Ja pisałyśmy.
Pozdrawiam was dziewczyny.
 
Cześć dziewczyny! pamiętacie nas jeszcze? :) sorki, ze się nie odzywam, ale kurcze u nas się nic nie dzieje i nie mam o czy pisać. Dopiero dziś po długim czasie weszłam tutaj i jakies dziwne to forum sie zrobiło, normalnie nie potrafię go obsługiwać :(
Melduję uprzejmie, że będziemy u Was najprawdopodobniej przez pierwszy tydzien maja, możecie rezerwować jakąś chińską ;) Nafnia, mam nadzieję że nie wyjeżdżacie i spotkamy się tym razem.
Pozdrowionka!!!
 
annaoxi fajnie ze przyjezdzasz, tym razem nigdzie nie jedziemy i musimy koniecznie sie spotkac,
u nas w sumie tez nic sie nie dzieje, ale widze ze chyba przemeczenie wiosenne dalo wszystkim w kosc i kazda nawet jesli tu zaglada to i tak nic nie pisze:sorry2:
pozdrawiam
 
reklama
A jednak ktoś odpowiedzial:) miło mi dziewczynki,że mnie nie zapomniałyście. Nie moge się już doczekac, jak będzie bliżej to oczywiście napiszę konkretny termin i poszalejemy!!! trzymajcie się! buziaki
 

Podobne tematy

Do góry