reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Gudrun ja bede gdzies na 12.30 i dojade autobusem tym fioletowym.
Nafnia jak nazywa sie ten przystanek przy Porcelanosa?
 
Gudrun no trudno.Innym razem sie wybierzemy.A moze jutro sie zobaczymy na spotkaniu mam bedziesz?
Nafnia dzieciaczki mi padly zaraz jak wrocilismy i nawet nie zjedli kolacji:szok:
 
Gabids moja tez padla bardzo szybko, wyszalala sie riebiata:-D
Gudrun oj podpadlas podpadlas;-):tak:, a spotkac sie koniecznie musimy, moja pytala gdzie jest Jujka:-D.
Pogoda mnie tez codziennie dobija i juz czekam na wiosne.
 
No ja wlasnie na spotkanie nie dotarlam bo Fabian mial problemy zoladkowe no i w sumie dobrze bo bysmy zmokli.

Jakie macie plany weekendowe?
My jak pogoda dopisze(ma byc slonce do niedzieli) to pojedziemy do Buxton do jaskin.Po drodze zaczepimy o Chatsworth Park.
Milego weekendowania:-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry