reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Pauletta, ale to najzwyczajniejszy przepis na pulpety, az dziwne wklejac bo wydaje mi sie ze kto jak kto ale Ty to juz na pewno wiesz jak zrobic klopsy, no ale jesli ci zalezy to moge napisac, ale serio to nic nadzwyczajnego, tylko ja sie tak ciesze bo pierwszy raz mi wyszły :)
No to cieszę się razem z Tobą :-) a przepis możesz dać bo może inaczej robisz jak ja a ja lubię próbować różne wersje nie lubie być monotematyczna w kuchni :tak::sorry2:

A ja niedawno miałam tel. z Centrum wczesnej interwencji pani podała mi nr do specjalnego przedszkola dla Wiktorka mam tam jutro zadzwonić i się umówić na spotkanie ,powołując się na nich, aby się tam rozejrzeć a jak się zdecyjduje to dostanę od nich formę do rejestracji :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam.

obcięłam psa i umyłam auto :-D
Przy myciu myślałam,że mnie szlak trafi bo dzieciaki myły razem ze mną,cali mokrzy :baffled:
No ale jakoś się udało,jeszcze tylko szyby umyję jak m wróci z pracy.
Zaraz jakąś kolację trzeba spreparowac i może uda mi się dzieciaki spacyfikowac do spania o 19? A teraz im jaśniej na dworze tym gorzej je zagonic do wyra :baffled:


Pauletta
a to przedszkole to będziesz miała darmowe?Bo wiem,że mój chrześniak miał takie specjalne w Galway :tak:

Marta ja bym wprost powiedziała byłemu by uważał co daje dzieciom,przecież specjalnie ich otruc nie chce :blink: A i pewnie też nie chce by cierpiały ;-)

madbebe no gratki dla Wikusi.
Żyjesz? I co z tymi częściami?????

moniadan ja idę na łatwiznę i kupuję meat balls i do tego robię sosik i mam pulpety z sosem :zawstydzona/y::-D

Larcia
i jak? Tort zszamany? Jest nowe autko?

Kurcze przydało by się zrobic jeszcze psu pranie z namaczaniem,ale mi się już nie chce :no:
 
Witam dziewczyny!
W Dublinie smętna pogoda :-(
Mateuszek ładnie pospał, teraz leniwie kula się na kocyku.
Śmieszny jest ten mój skarbek, przewraca się pięknie na brzuszek, czeka na pochwały, a potem stęka i jęczy (bo jeszcze nie raczkuje, tylko podskakuje sobie jak żabka i co najwyżej troszkę pełza) i woła na pomoc, bo nudno i ciężko, haha

Jutro kończy pół roczku, mój mały mężczyzna :-)

Od dwóch miesięcy próbujemy różnych nowych smakołyków.
Zastanawiam się jednak jak to jest z tymi zupkami, ma być regularnie, jako stały jeden posiłek, zamiast jednej butelki???
 
anineczka on ma to gdzies:/ potrafi nie brac ich przez 6 tygodni:/ a i one nie chca do niego chodzic bo sie nudzą:/ bierze bo musi:/:/
 
reklama
Anineczko-ale poszalałaś dziś,no no-pod wrażeniem jestem
Asieńko-no brawo dla Anulki-dzielna kruszynka:)))
Ewelcia-komp Ci siadł czy gdzie Cię wywiało?
Pauletta-jak tam sąsiedztwo?Latają pod oknami?
A ja pranko rozwiesiłam na dworze i tylko kciuki ściskam,żeby do jutra się nie rozpadało:)
 
Do góry