reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek-przecież wiem o tym:)A Ty się lepiej połóż do wyrka-moja mamusia zawsze mówi,że chorobę lepiej przespać.A że Radzio tez w domku to razem wedrujcie do lozeczka
A myślisz,że bym się z chęcią nie położyła?:sorry2:Niestety moje dziecię nie da się położyć w ciągu dnia,nawet nie posiedzi chwile w jednym miejscu a co dopiero leżeć:baffled:Ze mną też nie poleży:no:On tylko przysnął może ze 2 razy jak miał gorączkę i był jelitówką wykończony,a tak to on niezniszczalny:baffled:
 
reklama
A ja wlasnie upieklam torta z owocami i kremem. Jesli M wroci dzis nowym autem, to bedzie czym uczcic :-) Spadam pic kawke, bo pora zabrac sie za obiad.
 
Hejooo:-) oj ciężko Was nadrobić dziewczynki ciężko dlatego przyznaję sie bez bicia że tylko pobieżnie przeleciałam przez te stronki od wczoraj:zawstydzona/y: nie mam jak się w d podrapać a o czytaniu mowy już nei ma buuuuuu:-( cycki mi odpadają dzisiaj na szczęście wpadła frog to mnie troszkę odciążyła i normalnie mogłam obiadek zrobić a nie tak jak codziennie że na raty:sorry2: teraz akurat mała śpi udało się że nie obudziła się po odłożeniu :tak:Wiktor nie najgorzej się czuje ma tylko chrype i czasem kaszle dostał dziś flavamed i tantum verde na szczęście nic się dalej nie rozwija ;-) fajne słoneczko wyszło tylk otroszkę zimny wiatr ale pranko się dosusza :-) przepraszam ze się nei odniosę do tego so tu naskrobałyście ale jak już pisałam tylko pobieżnie zerknęłam a i pamięć mi szwankuje :sorry2: Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka życzę:tak: lecę bo zaraz z ziemniaków puree zostanie :-p
 
Larcia, wow torcik :-) mniam
ja mam ostatnio straszna ochote na słodkie :baffled:

Udało mi sie zrobic pulpety i wyszły pyyszne, Nawet Emcia i Eryk sie zajadali, a jak E. sie dowiedzial ze zostało na jutro to przybiegl powiedzial kocham cie mamusiu hurra :-D:-D:-D
ilez to radosci dla całej rodzinki z pulpetów w sosie pomidorowym :-D:-D:-D
 
Moniadan to jak takie pyszne to rzuć przepis :tak::-):-) a ja wczoraj całą blachę ptasiego mleczka zrobiłam ;-)
Wiktorek się obiadkuje młoda śpi a mi burczy w brzuszku zaraz ide sobie zrobić obiadek ;-) mam tylko nadzieję że do tego czasu mój mały cycuch sie nie obudzi :-)
 
staram sie 3mac w pionie;-)tym samym nie ustaje w czytaniu:-DTez bym cos pojadla,ale nie chce mi sie robic..nie mam sily.Qrcze jedna noc do tylu,a tak ciezko:-(
Mala 2ga drzemke uskutecznia..Zapomnialam sie pochwalic-w sb. 1szy raz przewrocila sie z pleckow na brzuszek!Tzn. nie widzialam tego,ale zastalam ja w takiej pozycji po 5min nieobecnosci w pokoju..Do tego robi cos na ksztalt 'pa pa' :-)Śmieliśmy sie wczoraj,bo zrobila mi papa jak weszlam do pokoju zobaczyc co porabia:-D
..slodkiego lenistwa ciag dalszy...;-)
 
Pauletta, ale to najzwyczajniejszy przepis na pulpety, az dziwne wklejac bo wydaje mi sie ze kto jak kto ale Ty to juz na pewno wiesz jak zrobic klopsy, no ale jesli ci zalezy to moge napisac, ale serio to nic nadzwyczajnego, tylko ja sie tak ciesze bo pierwszy raz mi wyszły :)
 
reklama
joannn nawet wspomniałam o tym dzieciom zeby dawac im kanapki:tak:a nawet mój brat ktory widział jak Oliwka wsuwa kurczaka z rożna(nabardziej uwielbia skóre)powiedział zeby jej zapakowac:-Dale ja jestem pewna ze ojciec by jej zabrał i sam zjadł:dry::baffled:i wcale nie żartuje:no:

Damian obolały poszedł spac:-:)-(nic mu sie nie poprawia,mówił pani w szkole ze go mocno boli a ona do mnie nie zadzwoniła:wściekła/y:
 
Do góry