reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam sie u schylku niedzieli!u nas slonecznie bylo w miare,spacer zaliczony.Moze jeszcze pozniej jak mala wstanie i pogoda sie utrzyma,a co;-)
Ja nadrabiam powoli...Dzizas:baffled::szok::-)
asienko-buziol Anulce!za miesiac roczek..Kiedy to zlecialo:no::szok::-)
 
reklama
Witam laseczki
Ja po pracy 1 co to pranie , teraz chwila nasłonecznienia w ogródku(trzeb korzystac jak tylko słonce jest:)
No i juz odliczam godziny kiedy mój synek wróci do mnie:))
Misia nie trzymaj nas w niepewnosci..
Margarita życze udanego spotkania:)
Pauletta a co powiesz na odwiedzinki jutro , bo chyba bede w Tuam:)?
MoniaD my sie tez musimy ugadac co i jak:)
Widze ze każda korzysta z niedzieli no i ja tez zmykam:)
Miłego popołudnia
 
No a my wrocilismy wlasnie z Tuam od znajomych :) Alex zasna w samochodzie wiec go tylko do wyra przerzucilam...nie myty ani nic no ale trudno...raz mu sie nic nie stanie.

A ja....bede dokanczac krupnik i przez jeden wieczor na tydzien cieszyc mezem w domu!!! Tylko sie nic nie napije bo jakos poki nie wiem co i jak ze mna to nie chce spozywac. No a @ nie ma wciaz....heheh..napewno jutro juz bedzie!

Monia- ja lody mialam w zamrazarce!
 
Hejooo:-) ja famili łikend miałąm a dziś jeszcze na zakupy do Galway pojechaliśmy ;-) ogólnie to padam na pysk :sorry2::sorry2::sorry2:
Misia trzymam kciuki ;-) widzisz Wy dziś w Tuam a ja do Ciebie dryndałam bo chciałąm Was nawiedzić jak w G byliśmy :-D:-D:-D
kamcia jasne wpadaj ja zawsze chętna na odwiedziny :tak::tak::tak:
I pytanie do dziewczyn które latają aer lingusem...jaka jest opłata za bagaż????
 
Dzień dobry
Margaritta,Joann-miło,że się martwiłyście;))))jestem:)
Joann-nie wiem czy masz mój nr-tzn dobry,bo ani jednego połączenia od Ciebie nie miałam:((((
Margaritta,Tichonek-dziękuję Wam za wspaniale spędzone popołudnie:)))Przepraszam za ewentualne szkody i zapraszam do nas:)))
Tichonek-ba-fryzurka nie tylko na fotach,ale i w rzeczywistości piękna-ale jak się jest piękną kobietą to we wszystkim ładnie(skąd kompleksy?):)))
Jeszcze raz Margaritta-moje dzieciątka od rana pytają kiedy znów pojedziemy do Pani,która miała córeczki i tej z chłopcem:)))
Didi-co się po party nie odzywasz?
Wilwia-ja mam takowy materacyk-pompkę też;)
Marta-dojechałaś do domku po imprezce?Bo jakaś milcząca...jak komputer?
Ewelcia-czekamy na zdjęcia.ja dziś od rana znowu poszukuje:/
Pauletta-jak to nic u Ciebie ciekawego?Ja dopiero teraz zobaczyłam,że Zuzia ma już 5miechów-kiedy to zleciało?;)))))Buziak dla Niej:)
Asieńko-co taka cisza?
Kamcia-mamusio Ty kochana.Mam nadzieję,że wyrwiemy się do Was-jak nie w sobotę,to może w niedzielkę chociaż:)
Uciekam,bo mój pąpelek przydreptał...Miłego dnia
 
Witam mamusie po-weekendowo!

My weekend bardzo udany, wrocilismy do domku wczoraj rano, potem zrobilam zakupki i slodkie lenistwo. Popoludniu M zabral corcie do miasta i na plac zabaw, a ja postanowilam sie wtedy polozyc, jak usnelam to wstalam dopiero po 3 h.Musialam odespac sobotnia nocke :-D Dzis powrot do zywych, wiec kawka juz zaliczona, teraz spadam wziasc prysznic i....zobaczymy,bo narazie bez planow. No napewno zalicze park i reszta sama sie ulozy :-)
 
reklama
Witam:-)
Lubiczanko jestem jestem:-), ja od ponad godziny na nogach, a jakże:-p, pranko zrobione, zaczęłam sprzątać, ale sobie pomyślałam, że najpierw się przywitam, bo zarz idziemy do sklepu.

Faktycznie pogoda w Swords była nieciekawa koło południa, więc chłopaki wymyślili wypad do Dublina, żeby jeszcze troszkę pozwiedzać i tam pogoda cudna, tylko troszkę wiało. Dopiero przed 20 wróciliśmy i późno się zrobiło, nie miałam już jak zajrzeć. I faktycznie jak zauważyła Madbebe Anulka skończyła 11 miechów:rofl2: i zaraz roczek jej stuknie. Dzisiaj już lepiej na szczęście spała, pewnie zmęczona była, ale zęby idą, bo znowu okropnie się ślini i pcha non stop paluszki do buzi
 
Do góry