reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej Kobietki,
Pisze raz jeszcze, bo pisalam wczesniej i mi wszystko zniknelo.Ku.......rka melon. A juz bylam przy koncowce a tutaj cos takiego. Sprobuje to odtworzyc, ale nie wiem czy mi sie uda.
Na poczatek chce podziekowac Kobietkom, ktore poswiecily mi uwage i odp na problem dotyczacy karmienia a raczej jedzenia mojej coreczki.
Kasiuleczko, dzieki, bardzo sie boje i mam nadzieje ze moj szkrab nie przestanie jednak pic mleka tak szybko. Zawsze lubila. Ale z tymi parowkami w tak mlodym wieku to chyba przesada co hihihhi
Agusiek no wlasnie ja Ci zazdroszcze tego, ze Twoj Synek tak ladnie zajada te wszystkie kaszki i pije mleko tak czesto. Tez bym chciala, zeby moj Mollusiek tak jadl. A no i gratulacje z powodu pracy. Napisz cos wiecej.A i moze bedziemy mialy sie okazje tam spotkac od czasu do czasu kto wie hihihi
Pauletta nic sie nie martw, mi sie tax skonczyl, wiec ty bez ubezpieczenia ja bez taxu wiec duet z nas zgrany hahaa Daj znac co z tymi dodatkowymi godzinami dla Wiktora i ucaluj slodka Zuzanne.
Tichonku, milo Cie poznac!Teraz bedzie calkiem inaczej czytajac Twoje posty, jak juz wiem jak wygladasz. A swoja droga ladniutka ta Twoja fryzurka!I mam wrazenie,ze gdzies juz sie kiedys spotkalysmy albo kogos mi przypominasz. I prosze mniej krytyki wobec siebie. Kompletnie niepotrzebnie. Ladna z Ciebie mamuska :)
Misia ale Al Ci niespodzianke zrobil co? Ale musialas go wymeczyc, ze tak padl hihihi a nie myslalas, zeby nakarmic go na spiacego???A i powodzenia w nowym roku szkolnym. Tam uczy moja kolezanka Joasia, na pewno ja znasz co?
Frog dzieki za spotkanie i pomoc w zakupach a raczej doradztwo hihi
Larcia dzieki za spotkanko rowniez, szkoda ze ta kawka nie wypalila. Mam nadzieje, ze dobrze sie bawisz na imprezce kilka domkow ode mnie.

A nam dzionek minal bardzo milo, wesolo bym powiedziala, na zakupach w Galway Shopping Centre.Mollun sciagal wszystkie ubrania z wieszakow jakby byla w mojej szafie a potem zaczepiala a raczej kokietowala ludzi swoim usmieszkiem.
A co do naszych klopotow to Mollun zabkuje tylko u niej objawia sie to brakiem checi na mleczko. Dzisiaj ladnie zjadla a ja juz jestem uradowana, bo myslalam, ze tak jak Kasiuleczka mowila, ze moze juz nie lubic mleka.Jak jej dzisiaj smarowalam dziasla to nie dosc ze pojawily sie nowe zebolki to do tego dziasla sa strasznie napuchniete.
Na szczescie w nocy jest spokojna wiec zycze wszystkim cierpiacym dzieciaczkom i im mamuskom spokojnej nocki i mnie bolu.

Uciekam papa
 
Ostatnia edycja:
reklama
ello wieczorkiem
A ja ten sobotni wieczór spedzam zamulajac przed kompem bo mój M to se poszedl na kawalerskie na osiedle obok:wściekła/y:.No nic foteczki dziadkom przynajmniej powysylalam napewno beda hepii ogladajac wnusie.
Tichonku i ja tez uwazam ze super ci w tych wloskach bardzo ci pasuje taki kolorek.
Kasiun80 to fajno ze Mollun popila dzis mleczko toz to same witaminki dla dzieciaczków sá,niech pije jak najdluzej. A z tá parówká to ja w szoku bylam, ale maly byl taki ze na widok jedzenia na stole to tak sie darl zeby tylko cos mu dac, rozmawiac sie nie dalo tak sie wydzieral.
No a jesli chodzi o jedzonko to u nas kaszka malej nie podeszla i znów d...a:angry:
 
Witam
Ja po pracy do Didi na imprezke wesoło było , i nie dwano wrócilam bo gralismy w kalambury i inne gry towarzyskie fajnie było.
Jutro do pracy i potem mam 5 dni off bo prosilam o to jak Oliwier wróci(zaczyna przedszkole i urodzinki jego:), i 2 dni pracuje tylko czw i pt:)
Tichonkowa ładna masz fryzure i sama tez fajna kobitka jestes:)
Misia mi tez si ekiedy zdarzylo że Oli usnal w wannie, i nieraz jak widzialam ze juz jest śnięty to odpuszczałam kąpiel..
Dobranoc padam ..
 
Bry:-)
U nas dziś pięknie,przynajmniej na razie:tak:Wiadomo,że z tą pogodą tu to nic nie wiadomo:sorry2:
Dziękuję dziewczynki za komplementy,miło słyszeć,tym bardziej jak człowiek ma niską samoocenę:sorry2:
Asienko czyli my się widzimy:tak:Anineczko,Margaritta czekam na wieści:tak:
 
reklama
helloł

No u nas poki co nie pada- nawet slonce jakies jest :-)

Tichonkowa lalunia ze ho ho:cool2: fajniusio Ci zrobiła włoski:tak: ... będziemy na łaczach :-D jak to mój brat mówi

anineczko i jak? sie szykujecie czy niekoniecznie?

lubiczanko brakuje mi Twoich postów od jakis 2 dni ??/ łot zap?


łeb mnie boli:dry: na ineczke czas

No to słonecznej i przyjemnej niedzieli laseczki;-)
 
Do góry