reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejoo laski :-)
wow Tichonek super włoski ślicznie wyglądasz :tak:
Agusiek no właśnie chwal się co za praca hmmm????;-) sama bym z chęcią jakąś znalazła choćby na weekendy bo teraz P zabrał szef soboty i pracuje tylko 5 dni jeszcze trochę to zęby w ścianę...:sorry2:
Kasiun właściwie dobrze że masz już plany bo dzisiaj do mnie dotarło że mi się 3 dni temu ubezpieczenie na auto skończyło a zapomniałam przedłużyć :sorry2::sorry2::sorry2: i przez ostatnie dwa dni jeździłam bez:sorry2:
Andzulina czy ja bym mogła prosić o zdjątka z imprezki plisssss :-):-):-):-) chyba masz mojego maila ?? ale tak na wszelki wypadek napiszę pauletta82@gmail.com:tak:
Frog napiszę co i jak mi się udało wywalczyć z godzinami dla Wiktorka ale dopiero we wtorek po spotkaniu ;-)
U mnie nic ciekawego także nie mam co pisać ;-) szyja dalej boli a właściwie to się na ramię teraz przerzuciło szarpie tak że hej :sorry2: Zuzka dzisiaj spała z nami bo coś się często budziła a ok 1 w ogóle nie chciała dać się odłożyć jak tylko poczuła że nie ma cyca w buzi był ryk nie wiem co jej się stało czyżby zapowiedź ząbków:confused::huh: mam nadzieję że dziś będzie lepiej ;-) miłego wieczorku kochane :tak::-)
 
reklama
Ciao!

A ja dzis w szoku! Moje dziecko zasnalo w.....wannie! Slowo daje...wsadzilam go do wanny, patrze a jemu sie normalnie oczy roluja...a potem je zamknal calkiem i spal na siedzaco. Wymylam go, wyjelam z wanny, zanioslam w reczniku do pokoju, wysuszylam, ubralam w pizame i polozylam od razu do lozka, a on nawet na chwile nie otworzyl oczu tylko chrapal!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D Czizas...pierwszy raz cos takiego!

Zla tylko jestem bo mleka nie pil na noc, a w dzien malo jadl i obawiam sie,ze bedzie glodny w nocy.

Ponadto @ nie nadeszla a powinna byla byc dzisiaj... ale sie nie nastawiam bo brzuch mnie pobolewa ewidentnie na @ wiec to chyba sila woli tylko powstrzymuje nieswiadomie....Ale lodzikow miche zjadlam! hagen-danz...moje ulubione teraz za jedyne 3 e:-D:-D

No a teraz musze sie w koncu zabrac za przygotowania do pracy, Z rady wrocilam z takimi tekami wypchanymi dokumentami,ze zanim ja to ogarne...to...fiu fiu!!:-)

Milego wieczoraska lejdis :-)

aaaaaaa. Tichonku- wygladasz zjawiskowo! Serio serio!

Wilwia- buziaczki dla elficzka...biedak...tak mi go szkoda...
 
Hej kobitki

Aż mnie się lezka zkręciła, tyle ciepłych słów dla mnie niedobrej:zawstydzona/y:

Tichonku wiem o tyc gratulacjach, anineczka już mi za to skutecznie nosa utarła:baffled: Diekuje wam wszystkim i kazdej z osobna:tak:

frog4 Cza było walic be płot nawet ja z otwartymi ramionami witac na wsi mojej;-)

Wróciłam z raboty i czuje sie paskudnie, standardowo juz w szlafroku na kanapie i jem parówki bo dzisiaj mam dzien parówkowy:sorry2:
Miłego wieczorku dziewczynki i stosynkowo udanej nocy:-)
 
no i jestem :)
Didi - ano Igor padł na drzemkę ok 12, usypianie nawet 2 minut nie trwało;) myślałam, że pośpi ze 2 godzinki, ale jedna mu wystarczyła :( no nic - potem poszalał na placu zabaw i na koniec jeszcze wizyta Frog, więc butelkę jadł już na śpiocha - ciekawe, o której wstanie rano...?
Paulettko - wysłałam dziewczynom zdjęcia, ale z naszego spotkania na slathill... a z urodzin - cierpliwości;)
Tichonkowa - o czizas - jaka laska z ciebie :)
Agusiek - a ty chwal się tu robotą - ja w sumie to już wiem, bo wywiad zrobiłam, ale chciałabym jeszcze od ciebie usłyszeć
Wilwia - buziaczki dla Tobika
Misia - kiedy się testujesz???
Crazy Girl - to już tylko tydzień z hakiem został??? mam nadzieję, że o nas nie zapomnisz?
Ewelcia - a ty co tak cicho siedzisz? pewnie nowe lokum opija ;) oj będzie się działo...
 
Misia, Sandrulinskiej chyba chodzi o to, ze do pracy wracasz;-) Prawda?
A ze spaniem Alexa, to szok:szok: W wannie??? No tego jeszcze nie grali:-D:-D

A u nas juz prawie koniec dnia. Ada spi, A. jeszcze walczy z Julkiem, bo o cos malemu facecikowi chodzi ale nie wiadomo, o co...:baffled: I nie chce spac. A juz powinien:tak:

A ja jednym okiem zerkam na "American Pie". I wlasnie tez loda zjadlam:-D Ale takiego wodnego, bo te mi najlepiej podchodza.

To ja juz uciekam.
Dobranoc
 
Hey :-)
My wrocilismy z urodzin Didi bylo bardzo wesolo jak zawsze dzieki za zaproszenie
Teraz pijemy z M herbatke dzieciaki padly bez kapieli

Misia no przeciez sie oderwiesz na caly jeden dzien ;-)
Agusiek gratuluje pracki i pisz nam szczegoly

I na koniec Tichonek WYGLADASZ SUPER!!!!
Sliczna fryzurka i kolorek bardzo ladnie ci w niej
 
reklama
Do góry