reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Didi-współczuję:(
Misia-ja lody wcinam zawsze,ale w ciąży z Dawidkiem szły hektolitry(np podczas robienia zakupów w markecie trąchałam cały litr i do kasy z pudełkiem-i te oczy kasjera:)))))))))))))))
Kamcia-świnek fajny.Jak po powrocie chłopaków?Pewnie teraz szalejesz ze szczęścia,że Oli jest na miejscu:))))
Anineczko-jak pierwszy dzień w szkole?chętnie poszedł i dziś?
Kasiuleczko-woooow.Piękny kolor-bardzo Ci w nim do twarzy:)))
Margaritta-a jak w przedszkolu?
Ewelcia-walcz o wszystko co ma być na wyposażeniu:)
Frog-czyżby naszła Cię chętka na Maluszka?Powodzenia!!!
Joann-słowo daję,że nie miałam ani pół połączenia-Margaritta i Tichonek mnie uświadomiły ,że próbowałaś i przy nich sprawdzałam-ani widu:/
noooo-i tyle,bo płacz słyszę...:(A-Marta póki co niedostępna,bo w czwartek odbiera laptopika:(
 
reklama
Dobry:-)
Słonko daje czadu:tak:
Moje dziecko jutro do szkoły:szok:Już cała zes*ana jestem:sorry2:
Od wczoraj sikam jak baba w ciąży:sorry2:normalnie masakra:baffled:Kubek kawy wypiłam a 5 litrów chyba wysikałam i dziś już mi się znów chce,nie wiem o co kaman:sorry2:
kasiuleczka,śliczny kolorek,ładnie Ci w ciemnych włoskach:tak:
Anineczko,opowiadaj jak Antek po pierwszym dniu w szkole:tak:
Misia a Ty opowiadaj czy i jak powiedziałaś A o Fasolce,no i jego reakcja,rzecz jasna:happy2:
Idę dziecko nakarmić;-)
 
Ostatnia edycja:

To na córkę:-):-):-):-), ja lody jadłam na miliony sposobów: z owocami, same, z bitą śmietaną:-)

Wiesienko Ania wstaje koło 8, wcześniej budziła się koło 7, ma dwie drzemki w dzień od pół do półtorej godziny, usypia między 20 a 21

Witajcie kobietki
My jak zwykle koło 8 wstałyśmy, dzisiaj nocka znowu w porządku. Zaraz dokończę czytanie i biorę się za odkurzanie, zamarynowałam mięsko na obiad. Teraz bawimy się z Anią
 
witajcie drogie mamusie!

Widze,ze niebo robi sie coraz bardziej blekitne, wiec mysle, ze wybede z Amanda na plaze, ale chyba tym razem dla odmiany bedzie to barna. Milego dnia!
 
Ciao!!

Nie wyglada dzis plazowo.....hmm....moze sie jeszcze rozjasni. Ja w kazdym razie nie spalam pol nocy bo tak mnie wszystko pieklo ze sie obracac nie moglam...shit! wiec w sumie plaza dzis mnie dobije jeszcze....ale jak tu nie kozystac....?? No nic..narazie sie i tak nie zapowiada jakos specjalnie. Wczoraj kolega przywiozl nam swiezutkie makrelki! Wiec obiadzio dzis z glowy! Tylko sie zastanawiam jak je zrobic???? Macie jakies pomysly? Bo ja to pieke zawsze ale moze macie jakies inne pomysly?
 
witam

Antek odprowadzony.Sam wstał jak tylko usłyszał u mnie budzik.
On do przedszkola nie miał problemu z wstawaniem,dlatego się nie martwię o szkołę,a lekcje zaczynają się o 8:30 a nie o 9 jak w przedszkolu.
To ja już mam większy problem z wstawaniem,dziś bym zaspała gdyby M nie zadzwonił z lotniska i mnie obudził :baffled:
Młody zadowolony bardzo. :-) Oczywiście jeszcze nie zna imion dzieci,bo on wogóle ciężko jarzy,że wypadało by się zapytac kolegę jak ma na imię,mówi,że to są jego kolesie i tyle :laugh2:
Czasem ciężko coś z niego wyciągnąc co się działo w szkole,ale nie wnikam za dużo i nie wypytuję,powie sam jak będzie chciał.Mówił,że był grzeczny i nie tłukł się z dziecmi i że słucha nauczyciela i to najważniejsze.

Moniadan nie stresuj się,dzieciaki są naprawdę elastyczne i szybko wsiąknie w szkołę.Język Irlandzki jest obowiązkowy :tak:
Tichonku ty ze**srana ? :blink:
Przecież Radziu mądry chłopak i spokojnie sobie poradzi.Mój Antek dalej gada jak jakiś chińczyk i to niby po angielsku,ale co się przejmowac.Kiedyś się nauczy.
Dziś coś próbował do nauczyciela powiedziec,ale za cholerę mu nie wyszło :-D

Wiesieńka moje dziecko zaczęło spac właśnie na samym materacu coś koło roku.Był bardzo zadowolony i praktycznie nie spadał z niego.
Za to Matt spał do 2,5r w łóżeczku i nic go nie gniotło :-D

Kasiuleczka super kolorek :-)

Lubiczanko to jak z sobotą? Bedziecie u Kamci?

Kamciu a jednak ta druga świnka?
No i dobrze,bo obie ładne.
 
hejka
dzieki Wam mamuski teraz jeszcze jakiegos fryzjera musze znalexc zeby mnie podciol i bedzie ok.
A my wstalysmy przed 9 konczymy sniadanko, dzis za pranie sie wzielam bo uzbieralam ogromniasty stos, no i mam w planach sprzatanko no zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
hejka
Ja tez wcinalam lody najlepiej to mi wchodzily z poduszonymi truskawkami mniam i teraz jest dziewucha :) moze jest cos w tym prawdy :)
No nic ja sie ubieram i mala no i zmykam na dwor na sloneczko trzymajcie sie laseczki
 
Hejoo:-) cudowny dzień mamy :tak: choć rano jeszcze chłodno było to teraz słoneczko tak praży że hej :-):-):-) Wiktor w przedszkolu Zuzia właśnie się obudziła ja próbuje się ogarnąć po śniadanku i coś mi nie wychodzi ciężko mi d*pę z kanapy podnieść :sorry2::sorry2::sorry2: Zuza dwie noce z rzędu przespała od ok 21 do 7-8 cyce z rana to mam jak kamienie a każdy ruch boli jakby mnie kto w nie kopał :baffled: no ale później mała się dosysa i jest luuuzik ;-) dzisiaj przychodzą te baby z Tuamowskiego oddziału do Wiktorka ciekawe czy uda mi się coś wyskrobać godzin dla niego trzymajcie kciuki :tak:
 
reklama
Misia GRATULUJE!!!! I życzę miłej spokojnej ciąży! ;-) Ja makrele swieżutkie solę, obtaczam w mące i tyle.. Takie swieze sa pyszne bez zadnych przypraw..;-)
Kasiuleczka ładnemu we wszystkim ładnie! Idę w Twoje ślady...Tylko że ja trochę mniej odwaznie bo ciemny naturalny blond z jasnego naturalnego :tak:;-)
Mamo AiJ spodziewaj się mnie wkrótce!:-)
Co tu robić... Lecimy chyba na basen zaraz ;-)
 
Do góry